Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan ennyire csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire csúnya vagyok hogy még a ronda lányoknak sem kellek?

Figyelt kérdés
kivel kéne kezdenem akinek minden mindegy? de most komolyan?
2017. ápr. 15. 22:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem mondtam neki és ahogy meglátott ezzel fogadott
2017. ápr. 16. 00:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Teszel azért valamit,hogy ne csak a csúnya lányokkal érd be?Ismerek nem éppen jó hangú és nem éppen jó kinézetű csávót és akkora dumája van,hogy 16 éves kora óta egyszer nem volt szingli.Most 22 éves.
2017. ápr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy gáz vagy! Attól senki nem fog beléd szeretni, hogy elég rondának tartod magadhoz! Én sem vagyok egy matyóhímzés, de ha azt sugallanám, hogy "Nah... randizzunk, mert Te már elég ronda vagy hozzám képest is", tuti, hogy az összes csaj lepattintott volna! Dolgozz magadon! Építs személyiséget! Ne úgy közeledj a nőkhöz, hogy "ebből most kihozok valamit", hanem csak beszélgess velük. Így nem érhet csalódás. Nem bunkónak kell lenni, hanem csak lazának. Meg fogsz lepődni magadon is, és a nőkön is!
2017. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!