Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csúnya pasi hív el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csúnya pasi hív el randira akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szegénykém tényleg nem egy szépség,de valami mégis megfogott benne.. Tudom hogy a belső a fontos,de valami fura ott is van.. Ez kicsit bonyolult.Ha akarok tőle valamit,de nem merem felvállalni akkor bukott a dolog?

2017. júl. 19. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mered felvállalni akkor igen bukta
2017. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Randinak" nem nevezném, de én olyannal is találkoztam aki nem tetszett külsőre. Nem azért,mert ronda volt ( inkább kisfiús ) de nem tartottam vonzónak. Mégis úgy gondoltam egy találkozóba nem halok bele, nem mertem azt mondani,hogy bocsi inkább hagyjuk az egészet. Viszont így utólag megbántam - mert akivel találkoztam az mind csak minősített, a hibáimra mutattot rá, vagy ott akkor leráztak az első "randin." Soha többet nem szeretnék ilyet.


19/L

2017. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha megfogott benne valami, akkor mi a probléma? Tényleg a szerint fogsz járni valakivel, hogy mennyire lehet mutogatni, meg dicsekedni vele? Nem értem ezeket a kirakat kapcsolatokat, bár lehet, hogy még nagyon fiatal vagy, ez tini korban jellemző attitűd.

Szerintem ha vonzalmat érzel, kár nem megadni az esélyt neki, de ha tudod, hogy túlzottan feszélyezne mások véleménye a külsejéről, akkor tapintatosan utasítsd vissza. Mondjuk, hogy most nem aktuális, vagy van valaki más, aki tatszik stb.

De ha a személyiségben sem stimmel valami, rossz előérzeted van, akkor lehet, tényleg nem érdemes próbálkozni, a megérzésekre jobb hallgatni.

2017. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3as: Márpedig ki kell hogy ábrándítsalak igenis fontos az, hogy fizikailag is vonzónak találjuk a másikat egy párkapcsolatban. Bár neked gondolom a kifejezéssel volt inkább a bajod. De ez teljesen mindegy. Egy helyes pasi is, amennyiben nem tetszik egy nőnek akkor számára azt nehezebb lesz "felvállalni" így pedig jobb inkább bele sem vágnia.

Én legalábbis nem kezdenék ekkora kompromisszummal bele egy-egy ismerkedésbe mert a végén csak belefutok egy hatalmas pofonba. Érzelmi hullámvasút.

2017. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talalkozz vele es deritsd ki, mennyire formalhato. Ha meg tudod valtoztatni a kulsejet akkor meger egy probat.
2017. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Lehet hogy túlságosan a saját szemszögemből néztem a dolgot. Én sosem tartottam elsőre helyesnek azokat, akikbe végül belezúgtam, hanem, mint ahogy a kérdésben van, megfogott bennük valami. Később pedig a külsejük is megtetszett. Ha valami megfog egy pasiban aki elhív randizni, én adok neki egy esélyt, nincs mit veszteni. Ha semmilyen módon nem jön be, akkor nem. Én a kérdésből azt szűrtem le, hogy van kölcsönös vonzalom, csak a külső, illetve az ideálról alkotott kép nem stimmel.
2017. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen,az a helyzet amit a #6-os(#3-as) mond..

2017. júl. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!