Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok és fiúk véleménye is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk véleménye is érdekel!? Egy kutatást végzek

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából arra lennék kíváncsi, lányok nektek az eddigi kapcsolataitok, ismerkedéseitek során melyik vált be jobban, mikor távolságtartóbbak voltatok és hagytátok a fiút udvarolni vagy amikor ti voltatok a kezdeményezőbbek?


Fiúk nektek melyik lány az érdekesebb, melyikkel kezdenétek előbb kapcsolatot, akit nektek kell meghódítani, kicsit talán elérhetetlenebb vagy aki tudjátok, hogy odáig van értetek.


Akinek van kedve nyugodtan írhat privátban akár hosszabb történetet is.


Köszönöm!


2017. dec. 29. 11:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Távolságtartó lány vagyok, de ez nem egy felvett szerep, én ilyen visszahúzódóbb, visszafogottabb típus vagyok. Buliban mondjuk ha iszom, abszolút feloldódnak a gátlások, és olyankor a férfi is jobban érzi magát velem.


Viszont ilyen rendes randizgatásokon én eléggé izgulok, lassan tudok feloldódni. Emiatt sok fiú törte össze a szívem, mert én már éreztem vonzalmat, de nem adtam elég jelet, sőt talán ellenjeleket adtam, és mondták, hogy nincs meg a kémia, hisz semmi testi kontaktus se volt. Azt tapasztaltam, hogy az ilyen a fiúk nagy részének amúgy taszító, talán 1-2 randi rejéig izgalmas tud lenni, de utána már nem. Engem többször emiatt utasítottak vissza.


A mostani barátom is hetekig tepert, mire meg tudott közelíteni, de már akkor is és utólag is mondja, hogy nagyon nem volt jó érzés, hogy állandó bizonytalanságban volt, állandóan agyalt, hogy most mi is van köztünk (tetszettem neki nagyon, de elfojtotta az érzéseit, mert félt a visszautasításomtól). Aztán végülis kitartó volt és meg tudta törni a jeget, már egészen okés a dolog részemről is.


Szóval alapvetően ez a távolságtartás szerintem az esetek nagy részében taszító és nekem ez egy rossz tulajdonságom, hogy nehezen oldódom fel. Emiatt vesztettem el sok olyan kezdődő kapcsolatot, amiből lehetett volna jó párkapcsolat is, mert kölcsönösen tetszettünk egymásnak.

2017. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Az az érdekesebb akit nekem kell meghódítani. De a tudtomra adja hogy én is bejövök neki. Olyan lány után felesleges futni, akiről tudom hogy úgyse lehet az enyém. tapasztalat.
2017. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Számomra egyáltalán nem vonzó, ha valakin azt látom, hogy nem tetszem neki. Az viszont nagyon vonzó, ha valakinek tetszem.
2017. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#8: Nem is az a megalázó, hogy hónapokig nyújtják, mint a rétest, hanem az, hogy miután lemondasz róluk, a barátnőkkel azonnal elszaladnak partizni, s leszopnak a klub retyójában egy atomkant, akit előtte a büdös életben sem láttak.
2017. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én eleinte nagyon érdeklődő vagyok, de a kapcsolat elmélyítése nekem csak akkor megy, ha a pasi keres intenzívebben. Barátságokat is úgy tudtam mindig is kialakítani, ha a másik fél “nyomult”, én pedig egy idő után beadtam a derekam és elkezdtem kötődni :D Nem azért van, mert engem ne érdekelne a másik fél, csak nehezen építek ki bizalmat, kötődést és azt is nagyon megválogatom, hogy kivel. Van olyan, aki ebből azt veszi le, hogy nem érdekel engem, másnak viszont teljesen természetes, hogy nyomul. Szóval valakinek pont az tetszik, ha távolságtartóbb vagy, másnak az, ha nem. Add önmagad.

21L

2017. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mikor ő lépett, én meg azonnal reagáltam és közeledtem felé. Minden rosszul végződött vagy kudarcba fulladt, ahol én ignoráltam valakit, vagy rácuppantam valakire. Személy szerint úgy vagyok vele, hogy engem ne hódítson meg senki. Közeledjen felém úgy, mint egy felnőtt férfi, ha nem reagálok, ne nyomuljon tovább, vegye észre, hol kell abbahagyni, nálam a "nem" nem kihívást jelent, hanem elutasítást. Illetve mikor kiskutya módjára az első pozitív visszajelzésnél ugrottam a fiúra, nem sokáig tartott az érdeklődése. Ez is úgy van, mint papíron a gyereknevelésben. A jutalomnak arányosnak kell lennie az erőfeszítéssel. A gyereknek sem veszel babaházat egy jól sikerült rajzáért, vagy mert kivételesen nem ette le magát, különben egy elkényeztetett kis bunkó lesz és azt hiszi, mindent szabad neki utána és ő az isten. Viszont ha nem kap pozitív megerősítést olyan dolgokért, amiket amúgy nem csinálna, abba fogja hagyni. Miért csak a kiskutya és a jégkirálynő módi van? Vagy csak én akarok a másik társa lenni a kapcsolatban?
2017. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Aki már eleve ilyen taktikákkal kezeli az ismerkedést, annak sosem lesz normális kapcsolata. Én eleve csak olyan férfival foglalkozok, akivel mindketten komolyan gondoljuk, és lángoló szerelem van. Tehát a taktikázás teljesen fölösleges, mert minden természetesen jön magától mindkét félnek. Ahol azon kell agyalni, hogy "jajj nem vagyok túl sok, legyek távolságtartóbb?" abból sosem lesz jó kapcsolat.
2017. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem férfiként az jön be ha hódíthatok!

persze az egómnak jót tesz ha érzem a nő odavan értem.

2017. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!