Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-30 éves lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves lányok véleménye érdekelne. Vehetek virágot?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedem Tinderen de mivel dolgozik így nem nagyon jár fel Tinderre. Facebook-ja alapján látom, hogy ruházati eladó. Szerintetek gáz ha beállítók a munkahelyére egy szál rózsával, hogy én vagyok a Tinderről és elhívnám randira.

2017. máj. 29. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

A rózsa nagyon gáz.

Lehet van párja is, ne hozd kellemetlen helyzetbe a kollégái előtt...

2017. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lazy Lover ***** válasza:
74%
Szerintem az inkább randin vigyél neki
2017. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Szerintem égne a pofám a munkatársaim előtt és ijesztőnek tartanám, hogy kinyomoztad, hol dolgozom.

22/N

2017. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Tiszta pszichó...
2017. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
3. vagyok: Lazy lovertől kaptam egy üzenetet, hogy forduljak dilidokihoz, ha szerintem ijesztő, ha valaki a tinderről kinyomozza, hol dolgozom és beállít oda. Nem csodálon, hogy egész nap itt lóg, mert nincs senkije.
2017. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. Még ha érdekled is, visszájára sülhet el a dolog. Írj rá Tinderen, hogy szeretne e veled találkozni, legyél türelmes hogy válaszoljon. Ha akar megbeszélitek az időpontot, oda esetleg vihetsz virágot vagy valami csokit ha nagyon akarsz, de az is elég ha nem viszel semmit, hanem majd meghívod kávéra, kólára, vagy egy fagyira. Ha meg nem akar, akkor keress mást. De semmiképp ne menj hívatlanul a munkahelyére.
2017. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
én tutira rádhívnám a biztonságiakat. a munkahely számomra ugyanis tabu.
2017. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is gaz. Ird meg neki Tinderen, hogy talalkozzatok, ne allits be a munkahelyere, kellemetlen lenne mindenki elott es tuti nemet mondanek neki es nem is irnek tobbet.
2017. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon gáz lenne, inkább égőnek tartanám minthogy örüljek neki. Azt gondolnám nem vagy normális. Virágot csak randira vigyél.
2017. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a tinder amúgy sem klasszikus párkereső oldal. már csak ezért se állíts be a munkahelyére, a virág meg pláne felejtős.
2017. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!