Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-30 éves lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves lányok véleménye érdekelne. Vehetek virágot?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedem Tinderen de mivel dolgozik így nem nagyon jár fel Tinderre. Facebook-ja alapján látom, hogy ruházati eladó. Szerintetek gáz ha beállítók a munkahelyére egy szál rózsával, hogy én vagyok a Tinderről és elhívnám randira.

2017. máj. 29. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Ú nem. A tinder nem egy szexpartnerkereső, amit valamiért nálunk sokan társkeresésre akarnak hasznáni? Nem hasz´nálom, csak hallottam. DE ha meghallanám fél füllel, hogy a kolléganőmhöz beállított egy pasi a tinderről, rögtön az jutna eszembe, hogy a csaj szexpartnerkeresőzik. Ne hozd ilyen kellemetlen helyzetbe.
2017. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

én vagyok a biztonságis válaszoló.


lázilávör nekem is írt privit, miszerint látott-e már orvos:)

2017. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én totál kiakadnék, hogy feltűnsz a munkahelyen, mikor még csak beszélgetünk. Ne menj oda. Hívd el Tinderen, majd válaszol, ha felmegy. Ha nem válaszol, akkor nem érdekled. Akkor se zaklasd a munkahelyén.
2017. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, semmiképp ne zaklasd a munkahelyén.
2017. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!