Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok és fiúk véleménye is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk véleménye is érdekel!? Egy kutatást végzek

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából arra lennék kíváncsi, lányok nektek az eddigi kapcsolataitok, ismerkedéseitek során melyik vált be jobban, mikor távolságtartóbbak voltatok és hagytátok a fiút udvarolni vagy amikor ti voltatok a kezdeményezőbbek?


Fiúk nektek melyik lány az érdekesebb, melyikkel kezdenétek előbb kapcsolatot, akit nektek kell meghódítani, kicsit talán elérhetetlenebb vagy aki tudjátok, hogy odáig van értetek.


Akinek van kedve nyugodtan írhat privátban akár hosszabb történetet is.


Köszönöm!


2017. dec. 29. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy távolság tartó vagyok-e nagyban múlik a férfin. Pl van akiről nem derül ki egyértelműen mit is akar. Vele megtartom a távolságot. De van akin látszik, hogy tényleg komolyan gondolja, vele próbálok közvetlenebb lenni.

Ez mind a két félen múlik.

2017. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az vált be, amikor nem akartam így játszmázni, hogy most ilyen vagyok, most amolyan leszek, hanem magamat adtam
2017. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműem az volt a jobb, ahol a lány is kifejezte, hogy akar. Úgy tudtunk előre haladni, és közösen építeni a kapcsolatot.


26/F

2017. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az a vonzóbb, akiről már tudom, hogy odáig van értem. Ő már most szeret engem, pedig még nem is vagyunk egy pár - ezek után el tudom képzelni, hogy milyen szinten mélyülne tovább ez a dolog, ha összejönnénk. Akinek a sejhaját kell nyalnom folyamatosan, ő pedig passivityt játszik, arról leginkább az jut az eszembe, hogy fölöslegesen teperek utána, ő pedig élvezi, hogy körberajongom. Én ha egy nőről megsejtem, megtudom, hogy odavan értem, már én is vonzódni kezdek hozzá, másképp nézek rá. A "love is in the air" feeling ilyenkor már valamilyen szinten megcsap.
2017. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hamar kiábrándulok a távolságtartó lányokból. :)
2017. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jött be, hogy kinőttem a tinikori játszmázást és egyáltalán nem taktikázok. Hosszútávon egyébként is hatalmas öngól.
2017. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek sosem voltam direkt távolságtartó vagy közvetlen. Mindig úgy tettem ahogy épp jólesett, amit a másik kiváltott belőlem. Volt, mikor bejött volt, mikor nem.
2017. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4%

Egyből kiábrándulok a távolságtartó lányokból.

Egyáltalán nem kell tudnom, hogy odaáig van értem, de lássam rajta, hogy nem csak azért van ott a randin mert épp nem volt kedve otthon unatkozni. Szeretem, ha megérint, kérdez rólam, mesél magáról és persze, ha jól éreztük magunkat, szeretem, ha első randin sem riad el a csóktól.

Ha igen, nálam az egyértelmű jelzés, hogy barátzónában vagyok és nem érdeklem mint férfi szóval onnantól valószínű hagynám is. Persze tudnám, hogy utána én lennék a szemét merthogy csak szexet akartam biztos...

Nekem az a dolgom, hogy bepróbálkozzam, erre való a randi. Ha ő ebből nem kér akkor én sem kérek belőle. Nem kellenek olyan lányok akiknek hónapokba telik mire végre eldöntik akarnak valamit vagy sem mert baromi megalázó.

2017. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha a nő nagyon játssza az elérhetetlent, azt általában úgy értékelem, hogy nem kíváncsi rám, nem érdeklem, nem jövök be neki eléggé.


Mivel nem vagyok zaklató típus, így ilyenkor inkább szépen hagyom a dolgot, nem erőltetem tovább.


Volt, hogy visszahallottam, hogy a nő mennyire oda volt értem, de nem akarta, hogy ezt megtudjam, és csodálkozott, hogy miért tűntem el. Hát a fentiekért



(disclaimer: attól, hogy egy nő kimutatja a vonzalmát, akár azt, hogy kicsit oda van értem, még nem kell rögtön az első randin lefeküdnie velem, még hagyhatja, hogy meghódítsam a következő lépéssel, szóval nem azt várom, hogy az első randin a karjaimba omoljon, de azt igen, hogy kimutassa a vonzódását, az érdeklődését, azt, hogy tőlem szeretne valamit, nem csak az unalmát üti el, amíg jön egy méltóbb)

2017. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindig magamat adtam, de többnyire a férfiak udvaroltak kitartóbban mielőtt bármi történt volna. Életemben csak egyszer (szórakozásból) szedtem fel direkt egy férfit egy bulin, csak hogy milyen, nem volt nehéz... de ez a nyomulósdi nem az én világom. Szeretem ha engem környékeznek meg... ;)
2017. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!