Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki randizós sztorik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki randizós sztorik?

Figyelt kérdés

Most készülök először online ismerkedni.

Voltak cikis sztorijaitok?

Esetleg nem a képen szereplő személy jelent meg? Vagy máshogy nézett ki mint a képen? A viselkedése meglepő, vagy botrányos volt?

Kell tartani az ilyesmitől?



2017. dec. 27. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat ismerkedek interneten, így volt pár. Leírva talán nem hangzik annyira durvának, de elég kellemetlen volt.


-Beszélgettem egy lánnyal, akiről képek alapján nem derült ki hogy nagyobb a szélessége mint a magassága. Roppant kellemetlen volt, már simogatott engem meg nagyon tetszettem neki. Végül beszélgettem vele, nem voltam bunkó, ittunk is valamit talán, aztán leléptem.


-Volt egy lány akivel sajnos hosszú programot beszéltünk meg (amit első randira nem szabad!). Tehát ebéd, aztán egy-két óra beszélgetés, aztán mozi... Na hát annyira nem volt meg a szikra szerintem egyikünkben sem, hogy a mozi előtti egy-két óra beszélgetés elég kellemetlen volt. Egyikünk se merte felajánlani hogy hagyjuk a fenébe a mozit, és húzzunk haza.

2017. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Ha fickó vagy akkor mindenképpen. A nők a fotosop kezelését profi szintre vitték így elég gyakori hogy nem azt kapod amit látsz.


Másik dolog, hogy sokan elküldenek melegebb égtájakra, ha valami nem tetszik benned: a kurv...s, stric..és szarh..zás elég általános dolog. Alapvetően sokhelyen csak lúzerek vannak fenn ilyen helyeken, de lehet azért jót is találni néhnéha

2017. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez sűrűn elő fordul? A kamu kép?
2017. dec. 27. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
a teljesen kamu ritka, de az erősen módosított szinte alap. Ezért kell képeket kérni és akkor szerencsésebb esetben látni fogod, hogy mi van.
2017. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen kamu kép ritka. Bár igaz hogy nem is találkozom olyannal akit nem jelölök előtte ismerősnek mondjuk Facebookon, és akkor ott vannak a "2012 horvátországi nyaralás" album képei is. Egy annyira profi kamu profilt meg azért senki nem szerkeszt...


Olyan esettel találkoztam aki több éves képet rakott fel társkeresőre, amikor még csinosabb volt. Vagy hogy valaki egy idő után csak nyaktól felfelé készült képeket rakott fel Facebookra (mivel kismalac lett belőle időközben).

2017. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A súly megadás ilyenkor? Vagy ők azt nem írják? Illetve, hogy milyen alkatúak? Vagy abban is kimarad a kényes részlet? Volt már, hogy így sikerült találkozni valakivel, hogy képen mg szép vékony, vagy esetleg teltebb de szép, valóságban viszont sokkal kövérebb?
2017. dec. 27. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Röviden:

- kb. 5-centivel alacsonyabb volt nálam, holott "173 centi" :D

- végig fogdosott

- exrl beszélt, meg hogy milyen jó hogy majd süthetek-fzőhetek rá

- közben simogatott, hiába kértem hogy ne nyúljon hozzám (comb, mell, has)


A randi végén mondjuk eltörtem az orrát, mikor erőszakkal lesmárolt.

- aztán még három hétig zaklatott.


A második onlány ismerkedésből viszont egy éve összeköltözés lett :)

2017. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!