Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok mennyi ideig tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi ideig tartott az ismerkedős, randizós időszak? Türelmetlen vagyok és hagynom kéne hogy alakuljon idővel?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon vonzódom egy barátomhoz. 3 héttel ezelőtt kiderült, hogy én is tetszem neki, mert egy közös barátunknak elmondta.

1 éve ismerem őt, mindig kis csöndes, félénkebb típusnak tűnt. Hát most sem sieti el, pedig ő is tudja, hogy innen már sima ügy lenne :D Facebookon elég szótlan, élőben meg látom rajta, hogy feszeng. Tenne valamit, de fél valamitől. (azóta 2x találkoztunk, akkor sem kettesben, csak a közös társaság miatt összefutottunk koncerten)

Szóval se élőben, se neten nem valami bátor. :D nem hívott még el találkozni, nem is nagyon keres. De amikor meg találkozunk akkor tényleg igyekszik mindig beszélgetni, legutóbb arcon puszilt mert meséltem neki, hogy itthon lefejeltem a polcot és picit feldagadt a szemem alatt.. és adott oda egy puszit.

Igen, nekem is szörnyen megy ez az egész. Én is félek, kezdeményezni méginkább. Mitévő legyek?

22N


2017. nov. 28. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam az ilyen témájú ügyek úgy szoktak zajlani, hogy félúton lelécel valami más sráccal aki jobban veri a nyálát.

Remélem ez is válasznak számít.

2017. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatsz nyugodtan határozottabb lenni, vagy kihozni az első csókot, nézz mélyen a szemébe, közel az arcához stb.
2017. nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam valahogy mindig egyértelmű volt, hogy az illető a barátnőm lesz, és el is csattant az első csók az első nap, ha terveztem, ha nem.
2017. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt ilyen időszakom. Ahogy bulizós időszakom sem. Nekem nincs szükségem ilyenekre.
2017. nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb wgy napig (de elötte majdnem félévig cseteltünk), másnap csok, egy héten belül lefeküdtünk. Ennek másfél éve, azota már összeköltöztünk.


De minden nap kedveskedünk egymásnak, akár.üzenettel, akár kis aprosággal pl.bonbon, akár csak szavakkal.


28-34 évesek vagyunk.

2017. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!