Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl türelmetlen vagyok? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl türelmetlen vagyok? Vagy nem is érdekelem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedtünk tinderen, de akkor épp neki is és nekem is alakult más. Aztán jópár napja rákerestem neten és láttam hogy már ő is szingli azóta. Írtam neki és elkezdtünk újra beszélgetni, másnap elkérte a számom és felhívott. Azóta is ment a chatelgetés és párszor még hívtuk egymást, megbeszéltük hogy jövő héten találkozunk. De az utóbbi 2 napban alig ír, visszaesett az érdeklődése. Elvileg programja van és azért. De nem tudom eldönteni, hogy csak ennyi van a háttérben vagy szórakozik velem. Honnan tudhatnám, hogy komolyan meg akar-e ismerni? Mik az egyértelmű jelei egy pasitól. Attól tartok én vagyok túl türelmetlen...
2017. szept. 16. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor leszerveztétek a randit és jövő héten találkoztok. Vélhetően úgy gondolja, hogy az ismerkedés netes szakaszának az volt a célja, hogy meglegyen a randi, most pedig, hogy megvan, már az élő ismerkedésre kell koncentrálni és a randin továbbhaladni. Szerintem ez teljesen normális gondolkozás. Miért chatelgetnétek még, ha úgyis randizni fogtok, ami már egy teljesen más szint?


Semmi nem utal arra, hogy ne érdekelnéd. Téged láthatóan nagyon érdekel és nyilvánvalóan türelmetlenkedsz is.


A randin egyértelműen ki fog derülni, hogy mit akar tőled. Ha egyből megpróbál rádmászni, akkor alkalmit, ha értelmes beszélgetést próbál veled folytatni, akkor komolyabbat.

2017. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jogos, de nem tudok kiigazodni rajta, mert mindig ha felhív, megkérdezi mikor talalkozunk. Beszéltünk szerda délután, akkor azt mondta a héten már nem fog ráérni. Aztán hívott este, tudta hogy már nekem is programom van, de azt mondta szívesen eljönne hozzám egy puszira. Késő volt már, fáradt voltam és nem tudtam sitty-sutty szabad lenni, de mondtam hogy ha tényleg szeretné akkor megoldom és jöhet. Azt mondta, hagyjuk majd máskor, aztán elkezdett csipkelődni, hogy miattam hiúsult meg a találka... Aztán másnap is beszéltünk, akkor is kérdezte, hogy mikor találkozunk és végül így jött a jövőhét, de konkrétan nem beszéltük meg. Aztán azóta annyira nem aktív, nem hívott, nem nagyon ír. (tudom, mert most programja van).

Akkor bírjam ki jövőhétig? :D

2017. szept. 16. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Így már más. Ha már többször beszéltetek a randiról, de valahogy soha nem sikerül konkrét időpontban megegyezni, amit utána nem módosítgattok, az már annak a jele, hogy nem érdekled annyire. Ez alapján inkább talonban tart, de annyira nem érdekled, hogy élőben is találkozzon veled, mert ott már dűlőre kellene vinni a dolgot, azt viszont élvezi, hogy tetszik neked. Lehet, hogy más lányokat is futtat melletted.


A legjobb, amit tehetsz, hogy ragaszkodsz ahhoz, hogy egyezzetek meg egy időpontban, amikor randiztok. Ha nem akar megegyezni, kifogásokat keres vagy később módosítgatni akarja vagy lemondja, akkor hagyd, mert ha komolyan érdekelnéd, nem ezt csinálná, hanem az első adandó alkalommal randizna.

2017. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy mikor kérdezett, én se tűztem ki konkrét napot a találkára... Mert elterelődött a beszélgetés. Azt már tudjuk, hogy hova megyünk és mit csinálunk majd.
2017. szept. 16. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a legtöbb esetben, ha egy srác komolyan randizni akar, akkor leegyezteti az időpontot is. Bár ha fiatal, akkor elbénázhatja ezt a részt, nekem is volt egyszer ilyen régen. De az a lényeg, hogy ha érdekel a srác, akkor fixáljátok le az időpontot, aztán kiderül, hogy élőben milyen. Addig csak elképzelések vannak.
2017. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szingli vagy... Ő szándékosan v kényszerűségből tart talonban, igazándiból mindegy, ott vagy, és eszerint kell kezelned a szitut.


Én a helyedben addig nyugodtan keresnék mást, nem lettél "le stipi-stopizva"!

2017. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!