Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miiit csináljak? Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiit csináljak? Kezdek türelmetlen lenni.

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete tetszik nekem egy srác...Egyik barátnőm ismerőse, és hát van egy kevés múltunk is.. régebben én tetszettem neki,és én is aranyosnak találtam,de akkor barátom is volt,meg az egész csak olyan "plátói" dolog jellegű volt.. aztán szilveszterkor együtt buliztunk, nagyon sokat beszélgettünk,3-4 órán keresztül, az ölemben feküdt,simogatta a kezem, de! nem történt az égvilágon semmi, még akkor is az exem volt bennem,és közbejöttek más dolgok is.

De.. most azóta eltelt 4hónap lerendeztem magamban minden exes problémát, és rájöttem,hogy nagyon tetszik a srác..

Előző héten ráírtam és tök jól elbeszélgettünk, de viszont tudni kell róla,hogy nagyon nagyon nem a kezdeményezős fajta, tehát azóta nem is beszéltünk,viszont 1héten kb.3x is látom,mivel a pályán, ahova futni járok,edzésük szokott lenni.. Történt az elmúlt napban még egy dolog,ami meggátolt.. a nővérével jóban vagyok,és hát az a helyzet, hogy ő elmondta neki,hogy nekem bejön.. ez nem is nagy probléma,mert gondolom lejött ennyiből a srácnak,ha érdeklődök iránta,csak ajj.. kezdek türelmetlen lenni.. nem tudok vele kapcsolatot teremteni, kezdeményezni már kicsit félek is.. Hagyjam vagy mi legyen? Azt várnám,hátha összeakadunk valamilyen buliban,ahol kötetlenebbül tudnánk beszélgetni..?Mi legyen emberek?

18/L a srác 21


2011. ápr. 15. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

1. Nyugodj meg!

2. Szívj el egy jointot!

3. Bélyegre is szükséged lesz!

4. Verd ki.

5. Menj aludni...

2011. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez jó:D
2011. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 You got OWNED! ***** válasza:
Most akkor mivan? Tetszik neked. Tetszel neki. Akkor most mi a gond? Kérdezd meg, hogy nem jönne el valahova veled.
2011. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! -.-
2011. ápr. 15. 23:52
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom.. csak félek a visszautasítástól.. kicsit sok csalódás ért már az utóbbi időben.. nem szeretném,hogy olyan képet alakítson ki rólam,hogy egy idióta p*csa vagyok...
2011. ápr. 15. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a pasinak kell kezdeményeznie. Persze csak ha akar valamit tőled. Ha akar, nyugi, lépni fog. Még ha nem is az a kezdeményezős fajta, akkor is lépni fog, idétlen meg béna lesz, de lépni fog.
2011. ápr. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!