Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez azért csinálja, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azért csinálja, mert fullos csaj és nem tetszett neki, hogy abszolút nem érdekelem!?

Figyelt kérdés
Randiztam egy nagyon szép bombázó csajjal. Még egy nagy csokor rózsát is küldtem neki. De aztán mégsem lett belőle semmi, mivel elég beképzelt és kicsit buta. Nem szeretem azokat a nőket akik túl sokat képzelnek magukról! Nem mondtam neki semmit, egész egyszerűen nem kerestem a továbbiakban. Utána meg vissza halottam, hogy panaszkodott mindenkinek, hogy milyen f*s* alak vagyok, hogy csak úgy hagytam. Meg minden... Szerintem egyértelmű, ha nem keresem, hogy nem akarok tőle semmit.
2015. jan. 31. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pálinkát vettél volna még mindig randiznátok.
2015. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek vettél neki akkor gazt?
2015. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van. Mivel nem mondtál semmit, csak úgy leléptél. Igen, fos alak vagy.
2015. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért panaszkodott, mert egy paraszt tahó vagy. Ha valakitől nem akarsz semmit, lezárod, a képébe mondod, hogy bocs, de nem. És esetleg az okát is.
2015. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már nem azért,de ha Ő többet akart volna tőled,vagy valami..Akkor hiába nem kerested,Ő még reménykedhetett benne,hogy csak nem mered keresni stb..


Annyi pedig igen is lehetett volna benned,hogy köszönöd a randit,de nem szeretnél tőle semmit..

2015. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!