Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok türelmetlen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok türelmetlen, vagy ezt jogosan gondolom?

Figyelt kérdés

2 hete ismerkedek egy pasival, eddig 4 randink volt. Én már az elején belezúgtam, a jelekből ítélve ő is érezhet irántam, de semmi jelét nem adja. Legalábbis szóban abszolút nem, nem szokott bókolni, semmi romantikus utalás nincs a beszélgetéseinkben, kb mintha egy haverommal beszélnék. Viszont ez teljesen elbizonytalanít. Oké, hogy még csak 2 hete ismerkedünk, de ha járni akarunk egymással, akkor hova húzzuk az időt? Szerintetek gáz lenne megkérdezni, hogy akkor most hányadán is állunk? Nem szeretem húzni az időt, szerintem az érzések vagy az elején alakulnak ki, vagy soha nem fognak...

21L



2017. jún. 26. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Mi az, hogy "a jelekből ítélve ő is érezhet irántam, de semmi jelét nem adja"? :DDD


Amúgy szerintem simán csak előadja az érzelemmentest. Nyerő taktika, látszik, hogy itt is bevált. A nők valami rejtélyes ok miatt nem szeretik az érzelmeiket kinyilvánító pasikat. Onnantól nem tudnak rájuk férfiként tekinteni. Ne lepődjetek meg, kedves hölgyek, hogy szinte teljesen kiöltétek a férfiakból az érzéseket.

2017. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 hat, ha taktikázik, akkor nem fogom megkönnyíteni a dolgát :D Egyébként, ti pasik ugyanilyenek vagytok, azt szeretitek, ha egy nő titokzatos és szarik a fejetekre.
2017. jún. 26. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,és semmit nem akart utàna tőlem.

Pedig ő hívott többször is randira,és nekem is ez volt a bajom,hogy semmi jelet nem adott ..felmerül a kêrdés akkor mi a szarért hív el!?


23/l

2017. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 igen, sőt már a szüleinek is bemutatott. Aludtam is nála, de nem volt szex, nemis erőltette. Ezek alapján gondolom, hogy csak akar valamit, de másrészről meg...talán legjobb lesz ha rákérdezek kerekperec, vesztenivalóm nincs és jobb tisztázni, mint agyalni, hogy most akkor mi a helyzet.
2017. jún. 26. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:

"azt szeretitek, ha egy nő titokzatos és szarik a fejetekre."

Biztosíthatlak, hogy ennek az ellenkezője igaz. Mivel feltételezed, hogy pontosan ugyan azt érzi mint te és azt gondolod, hogy tisztában van azzal amit te érzel iránta taktikázásra gyanakszol. Az a helyzet, hogy te nem adtok egyértelmű jeleket egymásnak vagy nem kommunikáljátok le esetleg nem akar tőled semmit/komolyat. Azt javaslom kérdezz rá.

30/f

2017. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább hagynám ezt a srácot.
2017. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem, ő is hasonló korú, mint te. Ebben az esetben lehet, hogy még nem találta meg a tökeit. Fél kezdeményezni, fél a pofára eséstől, vagy attól, hogy nem tudja, mit kell csinálni.
2017. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!