Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi időszak: lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi időszak: lehet, hogy nyeregben érzi magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szituáció: van egy srác, akivel volt 2 randink, egészen az első randi előtti és a utáni időszakban totál úgy nézett ki rám van kattanva, sokat írt, érdeklődött felőlem. Aztán a második randi is jól sikerült szerintem, de lehet több ilyen hosszú távú, komoly téma került szóba, de nem csak általam, általa is (egyébként már előtte bevallottan azt mondta, h most valami hosszabb távú dologra vágyik).


A srác alapvetően nagyon elfoglalt és szabadszellemű, ami engem totál nem zavar, nekem is van saját életem (hangsúlyoztam is, h mindenkinek megvan a saját élete). Viszont ez után sokkal ritkábban írt, már találkozni se hív, csak válaszol fb-on ha úgy alakul, vagy néha-néha rám ír (nem én írok rá, szimplán folyamatos az üzenetváltás).


Lehet, hogy az elmúlt időszakban jobban éreztettem, h nekem ő szimpatikus (nem így kimondva, egyáltalán), de szerintem nem vittem túlzásba... Most mégis, valahogy totál alábbhagyott a lelkesedése.


Lehetséges, hogy annyi a gond, hogy nagyon nyeregben érzi már magát, és nem érdeklem? Lehet ezen még fordítani, ha visszautasítom a jövőbe? (ha lesz rá alkalmam...)


Köszi!


22/L



2014. márc. 15. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Keves kérdező!

Térj a lényegre, ne kerülgesd a forró kását, légy vele őszinte. Kérdezd meg tőle, hogy mi lett vele, hogy már nem érdeklődik irántad, pedig te vágysz rá!

2014. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, szerintem ezzel csak eltaszítom, nem szeretik a pasik jobban, ha szabadjára vannak engedve?
2014. márc. 15. 20:35
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Persze játsszál csak. Szeretik a pasik. :)
2014. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Költőnő? ***** válasza:
a szabadság meg a korrektség nem zárja ki egymást sztem
2014. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi :)

a szabadság meg a korrektség nyilván nem, de 2 randi után szerintem nem vagyunk ott, h máris kérdőre vonjam, nem tartozik még nekem semmivel.

Nyilván egyszerűbb lenne ha kimondaná mivan, de szerintem magával a kérdéssel már rég eltaszítanám magamtól

2014. márc. 15. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha eltaszítod? Mindig van jobb.
2014. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
ha egy óvatos jelzéssel, h nem érted a változás okát eltaszítod... hááát... akkor sajnos azt kell mondjam, hadd menjen.
2014. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És akkor te akár éveket is várnál a semmire esetleg, miközben meg kerülgetnek más pasik?
2014. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Költőnő! A kérdező még nem nőtt fel ehhez a dolgokhoz. Sajnos előfordul az ilyen.
2014. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy a válaszolók között van-e férfi? no offense, csak érdekel
2014. márc. 15. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!