Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól fizethetek bele én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól fizethetek bele én is a randizós programokba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl tapasztalt a párkapcsolatokban, sosem volt még barátom. Szoktak néha srácok randira hívni, de eddig mindig csak 1 vagy 2 randiig jutottam el, de nem lett komoly kapcsolat egyikből sem. Minden alkalommal a fiú fizetett, kávézó, mozi, múzeum stb. És ez nekem kicsit kellemetlen, főleg hogy ha én akarok valamiért fizetni, nem hagyják. A fiúkba valahogy be van rögzülve az, hogy nekik kell fizetniük a randit, és én értem, hogy az első randinál ez a szokás, talán még a másodikon is, na de mi a helyzet akkor, ha egyszer összejövök valakivel és rendszeresen találkozgatunk? Gondolom, nem örökre a fiú fog fizetni, nem is szeretném, hogy így legyen. Akik már párkapcsolatban vannak, nálatok ez hogy alakult?
2016. dec. 11. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Keress itt gyakorin ilyen srácokat... akik sajnálnak kiadni 1000 ft-ot is a randi alatt.. lesz itt bőven! Velük próbálkozz, utána nem fogsz kiirni ilyen kérdést, az tuti!
2016. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%

1000 ft is pénz. Ne haragudj, de nem esik le a gyűrű a kezéről, ha beülünk valahová és 300 ért megiszik valamit. Idegen lányt nem fizetek le azért, hogy velem legyen. Nem pénzért veszem meg a szeretetét. Az elv a lényeg hölgyeim. Nem a 1910-es években vagyunk, ahol a férfi lefizeti a másikat hogy megfogja a kezét. Sajnos a fiúk azt hiszik ettől lesznek lovagiasak és jófejek, ha mindent ők fizetnek. Aztán meg ha nem jön össze a csaj, sírnak hogy minden nő csak a pénzre megy.


Ha valakinek ettől lesz férfi valaki, mert fizeti a dolgait azt sajnálni tudom.


26f

2016. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ne zavartasd magad ... én férfi vagyok, de ez a hozzállás igen gáz.

Ja, csak jelzem, hogy nős vagyok már 12 éve... De a feleségem előtti csajoknál sem sajnáltam 300 ft-ot. Mindegy is, nem megyek inkább bele :)

2016. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

én sajnálom pláne idegen csajnál, akivel ki tudja hogyan alakul. max ha barátnőm és nincs munkája, vagy kedves akarok lenni.


Feministák azért harcolnak, hogy férfiakká válhassanak, de azért elvárják, hogy fizessünk ki nekik mindent?

2016. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

én nem csinálok hiúsági kérdést a fizetésből. Ha a csaj fölajánlja, akkor fizesse, ha nem ajánlja föl, akkor meg fizetem!


Más pasiknál a gyermeki lelkükbe taposol ha fizetni akarsz. Mással sajnos nem tudnak felvágni előtted, csak a pénzükkel!

2016. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!