Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25+Párok! Hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+Párok! Hogyan ismerkedtetek meg? Mikor és hogyan jöttetek aztán össze? Hosszabb sztorik is jöhetnek.

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Párommal neten, egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg. 4 és fél éve 200 km-es távkapcsiban vagyunk. Minden héten a két város között félúton találkozunk, amikor meg jó, akkor egymásnál. Most decemberben összeköltözünk. Minden egyes nap teszünk azért, hogy kapcsolatunk működjön.

Ő 33F, én 27N

2017. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy japan fotókiállításon ismerkedtünk meg. Akkor még csak barátkoztunk, bár akkor nem volt semleges nekem. Viszont ő - lehet, célzásképp - azt mondta, a 4-6 évvel fiatalabb lányok/nők számára még nagyon gyerekesek (akkor voltam 22, négy év van köztünk).

Így hát gondoltam, ejtem is a témát, így kamu dolgokkal lekoptattam. Később küldött egy üzenetet, amiben megkérdezte, hogy Einsteinné tanultam-e magam (mert vagy fél évig offoltam, hogy tanulnom kell).

Ezután már érezhetően nyomult rám. Két éve jarunk(:

2017. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hobbink kapcsán ismerkedtünk meg, majd jelezte, hogy szívesen űzné velem. Elkezdtünk tehát együtt "hobbizni" és a többi gyorsan jött magától. 5,5 éve vagyunk együtt, 3 éves a gyerkőcünk.

32N, 34F

2017. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen hihetetlen itt gyakorin :D 6 éve mikor kiírtam egy kérdést és kitettem, hogy "milyen a testem csajok? Privibe küldök képet" (valami ilyesmi volt a címe) és Ő is rám írt, hogy küldjem. Halál komolyan :D Aztán dumáltunk mert azért bejött neki amit látott, az ország másik végébe lakott. De egyből levágtam, hogy ő normális lány és valamiért neki is szimpi voltam. Kb fél év múlva találkoztunk először egyből egy hétig együttvoltunk ja és le is feküdtünk és mindkettőnknek az volt az első :D Aztán két és fél év után összeköltöztünk nagy nehezen, azóta is együtt vagyunk. Ő 17 volt én 18 akkor. Gyerek vagy ilyesmi még nincs (és egy darabig nem is lesz khmm) de közös macsek már van ami azért elég komoly dolog :D Hát ennyi a történet. Nagyon romantikus mi? :D
2017. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Egy pályaudvaron szúrtam ki. Valaki kellett aki segít útba igazítani. Aztán jött velem, segített cipelni a cuccom, mert kiderült egy helyre megyünk. Barátok lettünk. Aztán ahogy egyre jobban ismertük meg a másikat, úgy ébredtem rá, hogy beleszerettem. Szerencsére benne is hasonló dolgok mentek végbe. Azóta is együtt vagyunk. Ennek 8 éve.
2017. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

barátomék mindenáron el akartak menni egy vidéki aquaparkba,mert a csajának volt ott valami fotózása,de szervizben volt a kocsijuk,ezért engem kezdtek el nyaggatni,hogy menjünk együtt.

én meg mondtam,hogy a világon semmi kedvem 2 órát oda,meg 2 órát vissza vezetni,úgyhogy nem.

kérleltek tovább,én meg mondtam,hogy jó,de akkor hozzatok nekem egy csajt,mert nem fogok veletek egy egész napot végigbu-zulni.

mondták,hogy oké,elhívják a haverom csajának a barátnőjét.

gondoltam is magamban hogy nah full kam.

mentem másnap reggel,köszönök és akkor bemutattak a lánynak,aki olyan szinten volt szép,hogy összeugrott a gyomrom és hirtelen alig tudtam megszólalni.

pont az ideálom volt,edzett testű,vékony derekú,barna hajú.

a strandon mindez teljes kilátásban meg is volt tekinthető.

szóval elvoltam vele egész nap és a barátnőm is lett.

2017. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12eve a neten, egesz pontosan a chat.hun ismerkedtunk meg, több ev tavkapcsolat volt az elejen, mert meg tanultunk, ki itt - ki ott. Majd összekoltozes,par eve hazassag.
2017. nov. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Interneten kerestem levelezotarsat hogy gyakoroljam az angolt. Beszelgettem kanadaival, amerikaival, angollal, skottal de vegul egy amerikai lannyal nagyon egy hullamhosszra kerultunk.

Kesobb elhivott magahoz nyaralni ami olyan jol sikerult h sirva valtunk el elmastol de elhatarozruk h talakozunk meg.

Igy is lett. Nagy nehezen osszehoztunk meg talalkozokat majd osszekoltoztunk es felesegul vettem.

2017. nov. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Baddon ismerkedtünk meg.Már nagyon elegem volt a sok idiótából, kiírtam egy elég provokatív szöveget, ő rám írt.Fura mert sosem álltam szóba fiatalabb férfiakkal...szóval írt, 10 perc múlva hívott, 4 órát beszéltünk.Kiderült, hogy a munkahelye tőlem öt percre van és indul dolgozni így csináltunk egy villámrandit.Azóta /2.5 év/ együtt vagyunk és van egy 5 hónapos kisbabánk☺Ő 32 én 40 vagyok.Azóta is hálás vagyok magamnak,hogy válaszoltam akkor neki a kora ellenére.
2017. nov. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi a Randivonal nevű társkeresőn ismerkedtünk meg.

Ami viszont tény, hogy nagyon kevés esélyünk lett volna arra, hogy találkozzunk valaha is. Mindketten befelé forduló emberek vagyunk. A másik felünket találtuk megy egymásban.

Két éve ismerkedtünk meg, egy éve lakunk együtt, és nyáron lesz az esküvőnk:)

2017. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!