Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor most ez hogy is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ez hogy is van? Hogy kezdeményezzen úgy egy nő, hogy a férfinak megmaradjon a vadászösztöne?

Figyelt kérdés
Egyik férfi barátommal, ismerősömmel beszélgettem a napokban, aki azt mondta, ő nem szereti, ha a nő kezdeményez (elhívja találkozni pl.), mert neki akkor elvész a vadászösztöne és már nem is olyan izgalmas az egész. Itt viszont mindenki azt javasolja, hogy igenis kezdeményezzenek a nők, mert a pasiknak is jólesik ugyanúgy, esetleg ők nem mernek vagy gátlásosabbak stb. Akkor most hogy van ez?
2017. dec. 17. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ezt egy férfi ismerősöm úgy fogalmazta meg, hogy a nő feladata résre nyitvahagyni az ajtót, vagy kulcsra zárni, de a férfi feladata, hogy eldöntse, belép, vagy becsukja.:)


Egyértelműen jelezni kell (szerintem), ha valaki érdekel és nyitott vagy rá. Ha a találkozót veszem, én ilyennek tartom azt, hogy valakit mindenféle "randira invitálás gyanúja" nélkül elhívok valahová, sokszor volt ilyen. Ebből lehet ártatlan csevegés is, de lehet csók is a vége. Attól függ, a másik hogy viselkedik melletted és te mennyit engedsz. Sétáltam már férfi ismerősömmel át a Margitszigeten nyáron beszélgetve, mert mindketten ráértünk és egy irányba mentünk, de andalogtam már ugyanígy végig ezt az utat randi címszó alatt is. Szerintem valami ilyesmi a kulcs. Ha a nő szeretne valamit, jelezze, hogy "szabad", ha a férfi is szeretné, tudassa, hogy "akarom". És akkor nem kell fosni, hogy Magdika visszautasít, vagy Magdika rád akar nyomulni úgy, hogy neked Jucus tetszik, hanem te döntöd el, hogy lecsapod-e a magas labdát, amitől az illető nő még nem lesz közönséges és nem veszi el a döntési helyzetet tőled, vagy sem.

2017. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

van pár hülye, aki a "vadászattal" növeli az ego-ját, meg ha imponálni, villogni akar egy nő előtt, akkor is jobb ha ezt mondja, szóval simán lehet hogy ő csak előadta magát neked.


Nekem nincs vadászösztönöm(pedig állítólag "jó pasi vagy"), és köszi, de simán átengedem a kezdeményezés lehetőségét a nőnek, mert nem izgat kicsit se, szükséges rossz-nak tartom, kb annyira vágyom rá mint a wc-n kábelezni(amit kell csinálni, de nem azért mert szeretem).

Jó esetben a nő maga izgat, amilyen, és ahogy kinéz, nem a hülye színjátékok...

2017. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Aki csak vadászni akar, azzal nem érdemes hosszú távra tervezni, mert mindig lesz egy újabb, frissebb, izgalmasabb vad, akit meg lehet hódítani...
2017. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Ez kizárólag az adott férfitől függ.

Van akinek fontos a vadász ösztön, szereti irányítani az ismerkedést vagy magát a hódítást élvezi és ha csak rámosolyogsz, akkor már felhívásnak veszi, hogy és van aki félénk, gátlásos, nem veszi vagy nem meri venni a jeleket, és a kezét fogva kell randira vinned és megcsókolnod.

2017. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már ismered: apró figyelmességek, megjegyzed amiket mond, érintések, kedvesség, mosolygás, "olyan" nézés, keresed a társaságát, de nem akaszkodsz rá. Nekem ez bejött egy olyan srácnál, akivel először csak barátok voltunk. Vette a jeleket, és finoman közeledett ő is, csipkelődött, amikor már nagyjából biztos volt a dologban, megcsókolt.


Ha nem ismered: azt nem tudom, abban nincs tapasztalatom.


22N

2017. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!