Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzen a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzen a lány, hogy az ne legyen nyomulós?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és eddig csak olyan fordult elő velem, hogy egy fiúnak megtetszettem, kezdeményezett és vagy lett valami vagy nem. De én még sosem tettem ilyet és nagyon félek, nyilván a csalódástól. De sokszor van olyan,hogy tetszik egy fiú, akiről nem tudom, hogy én is tetszem-e neki, de szeretném a tudtára adni, de nem merem. Nem akarok nyomulni. Én nem tudom, meddig mehet egy lány ismerkedésben, mi az, ami már ciki. Úgy vagyok vele, hogy ha a fiú nem kezd el magától velem ismerkedni, akkor biztos nem jövök be neki.

Konkrét esetet írok: Van egy amerikai srác ismerősöm, aki nagyon tetszik, tegnap ültünk egymás mellett egy nagyobb társaságban, beszélgethettünk volna, de annyira féltem az angolomtól, hogy nem nagyon mertem túlságosan belemerülni, csak egy-kér kérdésére válaszoltam. Ezután már nem beszélt hozzám, én pedig nem akartam odamenni. Lehet, hogy nem találkozunk mostanában, de nagyon tetszik és nem tudom, mit tegyek. Fb-on ráírni? Hát nem tudom. Tényleg nem tudom, hogy adhatom néha a fiú tudtára, hogy tetszik.


2017. máj. 3. 20:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

Tisztázzunk valamit. Mint férfi, számomra a nyomulás fogalma az, hogy egy lány kérdés nélkül az ölembe ül, mozgatja a fenekét, folyamatosan szexuális célzásokat tesz, stb.

Egy mosoly és szemezés, valamilyen kérdéssel való megkeresés nem igazán számít nyomulásnak, max. a ti szótáratokban.

2017. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Én nőként soha többet nem fogok kezdeményezni pasinál. Ezzel már beégtem párszor. Ez legyen a férfi dolga szerintem. Ha nem lép valószínűleg nem érdeklem annyira
2017. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%

#2


Gondolom utána is elvárt, hogy mindig ő fusson, te meg esetleg hagyod neki, hogy fusson...?

2017. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Első: Igen, ezek már durva dolgok, amiket írtál:)

Én csak arra gondoltam, hogy megtetszik egy fiú, akit látásból ismerek vagy egy társaságban/suliban vagyunk és ezután nem tudom, hogy mit tegyek. Szólítsam le? Menjek oda hozzá? Írjak rá? Mi legyen, hogy adjam a tudtára? Hiszen nem tudhatja, hogy tetszik nekem, ha nem teszek semmit. A fiúkban is van félelem és ők sem akarnak csalódni, legalábbis ez a tapasztalatom.

2017. máj. 3. 20:34
 5/27 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Nem kell félni a csalódástól. Max elutasít, de legalább tudod, hányadán álltok. Nem kell egyből a farkára ülni, na :D Ha kimutatod, hogy érdeklődsz, az nem nyomulás.

Írjál rá nyugodtan. Hívd el kávézni. Ha nem lesz belőle semmi, legalább gyakorlod az angolt :D

2017. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%

Én nőként soha többet nem fogok kezdeményezni pasinál. Ezzel már beégtem párszor. Ez legyen a férfi dolga szerintem. Ha nem lép valószínűleg nem érdeklem annyira



és mivan ha nem tud kezdeményezni egy férfi?kikell közösíteni a világból?

2017. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Ha dugni akarsz, kénytelen leszel levetkőzni a női büszkeségedet.
2017. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Itt az lehet a szituáció, hogy bizonytalannak tűntél az angolod miatt, és nem is beszéltél vele felszabadultan. Gondolom, tőmondatokban válaszoltál neki, amiből azt gondolhatta, hogy nem érdekel.


Nos, az első benyomáson nehéz változtatni, de magabiztosnak kell lenned. Hidd el, ha beszélsz egy sráccal, és mutatod, hogy érdekel, akkor azon kapod magad, hogy kölcsönösen keresni fogjátok egymást. :) Szerintem beszélj vele, de ne legyél nyuszi - ahogy ő sem tökéletes magyarból, valószínűleg ő sem fog kinevetni, ha egy-két angol szót rosszul ejtesz.


21/L

2017. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De nem béna ráírni? Mármint, mikor tudtunk volna beszélgetni, olyan voltam, mint egy jégcsap, most meg ráírok. Egyébként másokkal simán beszélek angolul, de vele valamiért nem mertem. Persze nincs jobb ötletem, ha nem lesz mostanában találkozónk. Csak annyira vonz valamiért, hogy meg akarom ismerni jobban.
2017. máj. 3. 20:41
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Én a kettesnek adok igazat!Egyszer-kétszer próbáltam kezdeményezni férfinál ,de mindig amint észrevette hogy nyert ügye van nálam ,valahogy már nem érdekeltem.Egyébként meg azt vallom ,hogy már abból lehet látni ha tetszel valakinek ,ahogy rádnéz.Én legalábbis a tudtára tudom adni az illetőnek.Aztán hogyha ő nem jön oda,akkor elkönyvelem magaban hogy ennek biztosan meg volt az oka.Vagy nem jöttem be neki,vagy van párja,egyebek.Én egy sokatmondó pillantás ,vagy szemezés amit megteszek mint kezdeményezést.
2017. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!