Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon tetszik egy fiú. Igazából nem is értem az egészet, mert nem beszélgettünk még. A facebookos kiírásai miatt lett szimpatikus. Teljesen úgy gondolkozik, mint én. Hasonló dolgokat lájkolunk meg osztunk meg, jó gondolatai vannak, jó a zenei ízlése és nem utolsó sorban helyes fiú. Mostanában szokta lájkolni a képeimet meg a kiírásaimat. Nagyon szeretném ha írna nekem, de nem tudom, hogy érjem ezt el. Sajnos az nem játszik, hogy "összefutunk véletlenül". Igaz, egy városban lakunk, de ő Szegedre jár egyetemre. Én meg nem szoktam nagyon kimozdulni itthonról, mert sokat kell tanulnom. Előre is köszönöm nektek a tanácsokat! :)

18/L



2015. febr. 27. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Írj rá te.
2015. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írj te
2015. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Annyira sejtettem.:)

Az a gond, hogy fogalmam sincs mit írhatnék. Meg biztosan furcsán is érezném magam, mivel nem az a fajta lány vagyok, aki kezdeményezni szokott.

2015. febr. 27. 17:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te .Egyen joguság van ,vagy nem ?
2015. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyenjogúság, igen.:) De én nem értek egyet vele, kicsit régimódi vagyok ilyen téren. Szerintem a kezdeményezés a férfi dolga, a nőnek csak jeleket kell adni. Persze van, hogy ezek a jelek elvesznek az éterben, és az egészből nem lesz semmi.
2015. febr. 27. 17:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igazad van, az logikusabb, hogy tetszenek a kiírásai, ezért rádírhatna... :D Ilyen hozzáállással macskás vénasszony leszel... :/
2015. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
xd ne várj sokat mert 1-2 hónapon belül megszül a macskám és adok két macskát :P
2015. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megvan rá az esély. 18 éves létemre még sosem volt barátom. Elég magasra teszem a mércét, és ha valaki meg tudná ugrani, akkor várom hogy "a sült galamb a számba repüljön". Lehet elkezdem nézegetni, hogy milyen fajta meg színű macskák tetszenek a leginkább... :D
2015. febr. 27. 17:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor most őszintén, milyen tanácsot vársz???

Élőben nem jó, mert nem mozdulsz ki a négy fal közül. De neten sem, mert ő jöjjön rá pár kattintásból, hogy neked tetszik. Tessék? Mégis miből, hogyan jöjjön rá? Lájkokból??? Ugyan már...

Mi lenne, ha csak annyit odaírnál az egyik neked tetsző kiírása alá, hogy "milyen érdekes gondolat, nem is tudtam, hogy te is így érzel", vagy "ó, ez az együttes nekem is nagyon tetszik, van kedvenc számod tőlük?", stb stb.

2015. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szard le, én is 20 vagyok és még nem volt barátnőm, pedig folyamatosan érkezik az utánpótlás próbálkozókból. De ez inkább ilyen döntés féle, túl sűrű az életem mostanság, ha nem tudok valamit normálisan csinálni, akkor inkább sehogy. Abból csak sértődés lesz. :D De azért ráírhatnál magadtól, mert a sült galamb már nem tud repülni. Ki van sütve...
2015. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!