Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy ő kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 15 éves lány vagyok, két hónapja vagyok együtt a barátommal(18/F). És a barátom elég gátlásos, főként társaság előtt és most először fogunk úgy találkozni hogy nem csak kettesben leszünk. És félek hogyha mondjuk puszit adok neki, megölelem vagy megcsókolom kellemetlen lesz neki, viszont én nem bírom ki ezek nélkül. Így az az egyetlen megoldás ha ő kezdeményez. Ezt hogyan érhetném el?
2010. máj. 27. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, társaságban nem illik nyalakodni, teljesen igaza van a barátodnak, úgyhogy szerintem bőven elegendő köszönéskor a puszi, attól nem fogja magát kellemetlenül érezni a párod, egyébként meg nem fog kezdeményezni mert normális értékrendje van.
2010. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
távolsági kapcsolat. havonta egyszer jó ha látom... szóval oké, hogy társaságban nem illik, de nem igazán adódik rá alkalom. Meg itt nem csak arról van szó, hogy lesmárolni nem fog... attól félek a kezemet nem meri majd megfogni. Egyszerűen fél társaságban barátnővel mutatkozni.
2010. máj. 27. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
cidázd le ott mindenki előtt
2010. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ez már más téma. Hát ha tényleg csak kézfogás és egyebek, akkor fogd meg te neki, majd lenyugszik...
2010. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megkéred hogy ő kezdeményezzen és elmondod neki azt, amit nekünk is.
2010. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) ha van további ötlet azt még várom...
2010. máj. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!