Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, h kezdeményezzen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, h kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

tetszik egy srác. egy városban lakunk, és egy buszon is szoktunk járni suliba. de már ez így megy pár hónapja. tudom, h most nincs senkije, és sztem bejövök neki, mert mindig néz, és mosolyog meg ilyesmi...de semmi nem történik, pedig én nagyon szeretném.

gondoltam h én kezdeményezek, de nem mertem. megnéztem az adatlapját myvipen. erre ő bejelölt, de ezután sem történt semmi.

lenne egy közös ismerősünk is, de annyira nem vagyunk jóban, h megkérhetném, h mutasson be.

mindenképpen szeretném h ő kezdeményezzen, és ne én, mert nem nagy városban lakunk, és itt még elég furcsán néznek, ha egy lány kezdeményez, meg am is. sztem is a fiú dolga.

ez csak egy kis csalás, h ezt nekem kéne elérnem.

de hogyan? adjatok tippeket légyszi.

17/L


2010. jan. 23. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, függ attol hogy milyen a fiú. Mosolyogj rá szépen ha találkoztok, nézz kacéran, ilyesmi. Vagy ha úgy adódik ülj le mellé a buszon nyugodtan, az még nem számít kezdeményezésnek, hisz nincs abban semmi. És ha már a közelében vagy, beszélgessetek nyugodtan. Vagy jo az is hogyha myvipen már bejelölt hogy kedvességböl irsz neki születés-vagy névnapján, erre biztos lecsap hogy milyen figyelmes vagy. Legalábbis megköszöni és akkor megint lehet vmit reagálni. Sok szerencsét
2010. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy érd el, hogy kezdeményezzen, hogy te kezdeményezel.
2010. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elsőnek: hát egy rocker srác, és szoktam mosolyogni rá, és visszamosolyog, de ennél nem lépünk tovább.

és névnapja meg szülinapja még soká lesz, és nem akarok addig várni.


második: de ez az. h nem én szeretnék kezdeményezni.

vagy legalább kéne valami olyan, h ő érezze ugy, h ő volt aki megtette az első lépést.

2010. jan. 23. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Probáld meg ugy intézni valahogy hogy beszélgetés alakuljon ki köztetek. Aztán már csak arra a témára kell terelni a szót finoman, amelyikröl tudod hogy érdekli őt is. Sztem ez beválik. Vagy nem tudom valami ilyesmire gondolok. (Első)
2010. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!