Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon tetszik egy fiú. Igazából nem is értem az egészet, mert nem beszélgettünk még. A facebookos kiírásai miatt lett szimpatikus. Teljesen úgy gondolkozik, mint én. Hasonló dolgokat lájkolunk meg osztunk meg, jó gondolatai vannak, jó a zenei ízlése és nem utolsó sorban helyes fiú. Mostanában szokta lájkolni a képeimet meg a kiírásaimat. Nagyon szeretném ha írna nekem, de nem tudom, hogy érjem ezt el. Sajnos az nem játszik, hogy "összefutunk véletlenül". Igaz, egy városban lakunk, de ő Szegedre jár egyetemre. Én meg nem szoktam nagyon kimozdulni itthonról, mert sokat kell tanulnom. Előre is köszönöm nektek a tanácsokat! :)

18/L



2015. febr. 27. 17:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van.:) Egyébként ez nem is rossz ötlet, hogy egy kiírásához kommenteljek. Arra inkább rá tudom majd venni magam, mint hogy írjak neki üzenetet.
2015. febr. 27. 18:02
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez a sült galambos hasonlat tetszik.:D A próbálkozókból itt is van elég. Egyszer egy könyv hátulján láttam azt az idézetet, hogy "Bárkit megkaphatsz, akit nem szeretnél." Nem pontosan így volt, csak tartalmilag. De nagy igazság! :) Persze kicsit közhelyes, bár a mai világban már mi nem az. A sűrű időbeosztás nálam is gond, de nagyon vágyok már rá, hogy szeressen valaki. Csak az a furcsa benne, hogy szinte már el sem tudom képzelni, hogy legyen barátom, annyira megszoktam, hogy egyedül vagyok.
2015. febr. 27. 18:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudom, megértelek, én is megszoktam már, azért nem is erőltetem, mert fogalmam sincs, hogy szuperálnék, ha valakit napi szinten ilyen mértékben be kellene engednem a magánszférámba. Van 2 teknősöm, velük elvagyok, ha néha hazaesek. :D
2015. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha van közös ízlésetek, simán van olyan tartalom, ami még nem jutott hozzá el... nyugodtan küldhetsz neki egyet privát üzenetben, csak annyi kommenttel, hogy úgy gondoltam, ez tetszhet neked stb.
2015. febr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!