Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzen a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzen a lány, hogy az ne legyen nyomulós?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és eddig csak olyan fordult elő velem, hogy egy fiúnak megtetszettem, kezdeményezett és vagy lett valami vagy nem. De én még sosem tettem ilyet és nagyon félek, nyilván a csalódástól. De sokszor van olyan,hogy tetszik egy fiú, akiről nem tudom, hogy én is tetszem-e neki, de szeretném a tudtára adni, de nem merem. Nem akarok nyomulni. Én nem tudom, meddig mehet egy lány ismerkedésben, mi az, ami már ciki. Úgy vagyok vele, hogy ha a fiú nem kezd el magától velem ismerkedni, akkor biztos nem jövök be neki.

Konkrét esetet írok: Van egy amerikai srác ismerősöm, aki nagyon tetszik, tegnap ültünk egymás mellett egy nagyobb társaságban, beszélgethettünk volna, de annyira féltem az angolomtól, hogy nem nagyon mertem túlságosan belemerülni, csak egy-kér kérdésére válaszoltam. Ezután már nem beszélt hozzám, én pedig nem akartam odamenni. Lehet, hogy nem találkozunk mostanában, de nagyon tetszik és nem tudom, mit tegyek. Fb-on ráírni? Hát nem tudom. Tényleg nem tudom, hogy adhatom néha a fiú tudtára, hogy tetszik.


2017. máj. 3. 20:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
vonz a jenkí srác kérdező?na teis csak a külsőre mész
2017. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

"Ha dugni akarsz, kénytelen leszel levetkőzni a női büszkeségedet"


Nem ezt szeretném, hanem megismerni a fiút, mert eddig csak a munkáit láttam és nagyon érdekesnek tartom.

2017. máj. 3. 20:44
 13/27 anonim ***** válasza:
20%

Én a kettesnek adok igazat!Egyszer-kétszer próbáltam kezdeményezni férfinál ,de mindig amint észrevette hogy nyert ügye van nálam ,valahogy már nem érdekeltem.Egyébként meg azt vallom ,hogy már abból lehet látni ha tetszel valakinek ,ahogy rádnéz.Én legalábbis a tudtára tudom adni az illetőnek.Aztán hogyha ő nem jön oda,akkor elkönyvelem magaban hogy ennek biztosan meg volt az oka.Vagy nem jöttem be neki,vagy van párja,egyebek.Én egy sokatmondó pillantás ,vagy szemezés amit megteszek mint kezdeményezést.



na ez nettó fas.zság,ha összeakarok jönni egy nővel és kimutassa hogy bejövök neki utána azér nemakarnék összejönni vele?

2017. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ígyis-úgyis dugás a vége. Miről beszélünk? :D
2017. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Moonlight Runner jó de úgy kapcsolatba dugnak tudod örök szerelem meg mese mese habbal
2017. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

vonz a jenkí srác kérdező?na teis csak a külsőre mész


Ha látnád, nem biztos, hogy ezt mondanád:) Egyáltalán nem egy Casanova, viszont nagyon érdekes figura. Volt olyan párszor suliban, hogy észrevettem, hogy néz, odapillantottam és akkor kapta el pont a fejét. De ebből még nyilván nem szűrhetek le semmit. Tényleg semmit nem tudok, simán félhet ő is, főleg miután olyan voltam vele, mint egy jégkirálynő.

2017. máj. 3. 20:48
 17/27 anonim ***** válasza:
kérdező mért akarsz összejönni a jenkível?és mérnem mondjuk velem?
2017. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ja néz?én biztos nemtudok nézni
2017. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is ilyen dilemmával küzdök, hogyan kezdeményezzek egy srácnál, hogy ne tűnjek nyomulósnak. Én sajnos magyarul is izgulós vagyok :D az még rosszabb. A kiszemeltemmel egyszer már beszélgettem, de akkor más miatt ko voltam, és nem jöttem zavarba. Azóta csak köszönünk egymásnak hetek óta. Nem tudom, hogy kellene egyértelmű jeleket küldenem felé, úgy látom, ahogy rám néz, én is tetszhetek neki, de nem nyit, és nincs is rá nagyon alkalmam nekem sem spontán beszélni vele.

Szerintem a Fb elég direkt, de ha van egy jó téma a fejedben, amivel ráírhatsz, mindenképp próbáld meg :)

22N

2017. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Most arra gondoltam, hogy elhívom a barátait koncertre és bízom benne, hogy ő is jön:) Talán akkor tudunk beszélgetni. Ha nem, akkor meg így kell lennie.
2017. máj. 3. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!