Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kései tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kései tapasztalatlan férfinak ez jó életút?

Figyelt kérdés
Addig jár prostituáltakhoz, amíg nem teremt megfelelő egzisztenciát, és utána kezd el ismerkedni.

2017. nov. 27. 22:42
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Már most is elég furán néznének rám. Talán teljesen mindegy, hogy melyik utat választom.
2018. jan. 5. 21:35
 22/42 anonim ***** válasza:
0%
Asszem ide illik. Őszinte leszek remélem értékelitek. 29évesen ház kivételével megvolt mindenem, na jó volt diákhitelem, autón is volt tartozás,de cserében normális,fiatal autóm volt. Aztán egy baleset miatt borult a kártyavár. Sajnos több speciális szenvedélybetegség uralkodott el rajtam. Szeretnék anyagilag rendbe jönni de úgy érzem,hogy amíg ezt elérem úgy érzem,hogy nekem jár az,annyi boldogságom legyen a rossz napokban. Magyarúl a havi 10-20000 extra kiadásom az évi 200000 minimum pont az anyagi 0zódás 1/5e
2018. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Már bocs de mire vársz??? :D
2018. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
92%

"cserébe később jobb esélyekkel indulhatok a nőknél úgy, hogy meglesz mindenem."


Szerintem nehéz lesz olyan nőt találnod, akinek annyira alacsony az önértékelése, hogy gond nélkül összejön egy olyan pasival, akinek előtte egy kva is jó volt.

2018. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Inkább én nem vagyok elég jó egyetlen nőnek sem.
2018. máj. 13. 22:53
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nem azért mem állnak veled szóba, mert csóró vagy, hanem nincs önbizalmad és hisztizel.
2018. júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 Ylyria válasza:
66%

Lány vagyok és nem érdekel párom anyagi helyzete, lehet azért mert még fiatal vagyok és majd később fogok bebábozódni és pénzéhes aranyásóvá válni 😂

Na de komolyra fordítva a szót a pénz tényleg nem számít egy !őszinte! kapcsolatban, legalábbis nekem sosem számított sőt, bejönnek a csóró, street smart pasik.

2018. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Én nem ertem mi ez a penz dolog.

Nem ezen múlik egy kapcsolat minősege !

Ez elegge sértő!

Sokkal fontosabbak a belső értéket. Meg amit a paros együtt szerez meg.

Ertekesebb az együtt eltöltött idő.

Programozni penz nelkül is lehet.

Seta az erdőben nem kerül semmibe.

Nagyon fiatal vagy meg ,ha így gondolkodsz !

2018. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Kár, hogy manapság a nők nem ez alapján értékelik a kapcsolatokat. Szinte kivétel nélkül olyan férfiakat látok barátnővel, akiknek rendezett az anyagi helyzetük, velem pedig alig ismerkednek. A te idődben lehet, hogy másképpen mentek a dolgok. :)
2018. szept. 6. 17:38
 30/42 anonim ***** válasza:

Szerintem ma is vannak ilyen nők akik ez alapján választanak maguknak párt :)

Köszönöm,hogy leöregeztél :D :P

2018. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!