Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kései tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kései tapasztalatlan férfinak ez jó életút?

Figyelt kérdés
Addig jár prostituáltakhoz, amíg nem teremt megfelelő egzisztenciát, és utána kezd el ismerkedni.

2017. nov. 27. 22:42
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
16%
NEM rosszabb, mint azok akik "egyéccakásokra" hajtanak és hazudoznak minden fűt-fát... Mégis azt "menőnek" tartják.
2017. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jobban járnál, ha egyszerűen felnőnél.
2017. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarok joslatokba bocsátkozni de sok olyan nő van aki a pénzre hajt ugyhogy valoszinű ilyen hozzàâllàsal jok az esélyeid hogy kifogj egyet.:)
2017. dec. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Hát kb csakis kizárólag olyan nők léteznek, akiket az anyagi helyzet érdekel. Szerintem most nagyjából az ősszes létező nő utasítana el, olyan helyzetben vagyokm
2017. dec. 7. 19:40
 15/42 anonim ***** válasza:
91%
hidd el, nem a pénzeden, rajtad múlik minden!
2017. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
90%
Sztem nem.Esetleg ha találsz egy olyan nőt aki elfogad a multaddal együtt hogy pl prostikkal feküdtél össze .
2017. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
58%
Igen a legtöbb nő a pénzre hajt de tehetségük is van elhuzni a mézesmadzagot igy elérik amit akarnak.Akik meg nem a pénzre hajtanak azokat meg egy kalapals vesznek csak mert léteznek ilyen nő nemű anyagias egyedek .Neked még meg kell êlned sok csalódást hogy vàgyodj egy olyan kapcsolatra ami nem csak anyagiakon alapszik .
2017. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
58%
egy kalap alà vesznek*
2017. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%
Addig is ismerkedhetsz, jó gyakorlás, mellesleg a lakásosak között találni nagyon aranyos, és jófej lányokat, akik érdekesek, és barátkozásra is nyitottak, ha megvan az összhang.
2018. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és szerintem sem jó ötlet, mivel nem tanulod meg meghódítani a nőket, nem fogod tudni, hogyan építs fel egy kapcsolatot. És ez már idősebb emberként elég furcsa hatást fog kelteni a normális hölgyekben és végül tényleg csak a lepukkantak maradnak, akiknek úgy is jó leszel...
2018. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!