Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igaz lehet, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz lehet, amit a lány barátom mondott, emiatt nem találok párt?

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátom, aki már elég régóta ismer és szerinte az lehet a gond, h az emberek alapvetően sokkal rosszabbnak gondolnak, mint amilyen valójában vagyok, mert kívülről csak egy elkényeztetett, flegma szépfiúnak látszom, akinek "csak megszületni volt nehéz" ő elmondta, h egy darabig abszolút ilyennek gondolt engem. De ő vette a fáradtságot, hogy megismerjen és rájött hogy legbelül jó ember vagyok,csak nem igazán kerülök olyan helyzetbe, hogy ez kibontakozzon. Szerinte a kényelmes közeg amiben élek, hogy semmiért nem kell küzdenem, abszolút nem tesz jót nekem, mert nem hozza ki belőlem a jobbik énemet.
2017. okt. 26. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez valami kísérlet arra, hogy itt becsajozz ?

Amúgy honnan kellene tudnunk, hogy igaz e, vagy sem, nem ismerünk.

2017. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ő ezt mondta, akoor SZÁMÁRA ez az igazság. De manapság családon belül nincs egyetértés, lehet más ismerősöd erre rácáfol. Ha tényleg ennyire érdekel mi az igazság én új ismerőseimet kérdezném, mit gondolnak erről...
2017. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem itt akarok becsajozni, csak érdekelnek a vélemények.

A párkeresést én komolyan gondolom és nem futókalandokat keresek, csak a lánybarátom szerint ezt nem igazán nézik ki belőlem, ezért eleve nem tudnak megbízni bennem.

2017. okt. 26. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Tehat a ket valaszbol az egyetlen KÖLTŐI kérdésre valaszoltal. Igy legalabb tudjuk hogy kamu vagy, es vagy azert jottel ide :D
2017. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja hát persze, ezek alapján nyilvánvalóan :D
2017. okt. 26. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaz lehet igen.


Próbálj meg kiszakadni ebből a közegből.

Élj meg saját kútfőből, az sem baj ha pár évig valami lepra körülmények közé kényszerülsz.

Tanulhatsz belőle szerintem , és értékelni is jobban megtanulod az alapnak hitt dolgokat.

2017. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem sportolj gyurd ki magad és próbàlj egy kicsit bevàllalósabb lenni .
2017. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaza lehet. Én is elkerülöm az ilyen srácokat.

23/N

2017. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Nekem is voltak fenntartásaim párommal kapcsolatban, mikor még csak ismerkedtünk, hasonló okok miatt. Konkrétan azt gondoltam róla, hogy egy puncimágnes, aki minden héten mást dönget. Aztán kiderült ennek az ellenkezője, mikor közelebbről is megismertem.

Ellenben nem gondolom, hogy emiatt meg kéne nehezítened a saját életedet. Ha a helyzet megkívánja, akkor tudsz áldozatot hozni, problémát megoldani, és szembe nézni a nehézségekkel, következményekkel, akkor ne szivasd magad. Szóval: ha úgy gondolod, hogy ez csak egy kellemetlen első benyomás, akkor csak tanulj meg kommunikálni, hosszabban elbeszélgetni azzal, aki tetszik, hogy megismerhessen, elkezdhessen bízni benned.

2017. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet abban valami, amit mond. Nekem sajnos az első barátom egy rendkívül szép arcú, okos srác volt, jó háttérrel, csak hát ő ezzel vissza is élt rendesen, nekem pedig egy életre szóló lecke volt. Szerintem ez elég gyakori (s hozzátenném, lányoknál is sajnos), nem egy hasonló sztorit ismerek ismerősöktől, fiúktól-lányoktól egyaránt, hogy mekkorát koppantak a szép reményeikkel... Azóta tartok az ilyen srácoktól, már puszta óvatosságból elkerülöm őket. Nem akarok általánosítani, én is érzem, hogy a kivételekkel szemben ez nem fair (mert nyilván vannak), csak hát a kivétel nem véletlenül kivétel. Én a szép és "könnyű életű" fiúktól nagyon tartok, sajnos nem volt még jó tapasztalatom e téren. 25/L
2017. dec. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!