Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tarthat az udvarlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat az udvarlás egy olyan rendes lánynál aki nem 1 nap alatt szerez magának párt?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Srác vagyok 21 és kb. pár hónapja udvarlok egy velem egyidős nagyon kedves lánynak . Havonta 1-2szer találkozgatunk ,kicsit olyan mintha elkönyvelt volna nagyon jó barátnak,de valahogy mégis úgy érzem hogy ez több mint barátság . Csók még nem volt ,se tipi-tapi, csak nagyon kedves szavak, mosolyok,nevetések és nagyon hosszú szemezések. Őt valahogy másnak látom mint a többi lányt,egyszerűen ragyog mellettük, a belső tulajdonságai messze laposra verik a mindennapjaink plázacicáit meg műkörmös hisztis nőszemélyeket. Szóval azt szeretném tudni, mikor és hogyan érhet véget ez az ismerkedősdi,az udvarlás?,mert mindig viszek neki egy kis apróságot,ajándékot,meg szülinapjára is kapott cserepes virágot,ami nagyon meglepte. Az egy életre szóló kapcsolatok, mindig ilyen hosszas udvarlással kezdődnek ?

#lány #randizás #udvarlás #hosszas udvarlás.
2017. jan. 12. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom hogy kezdődnek az életre szóló kapcsolatok, viszont amikor én hasonló tulajdonságokkal rendelkező lányt megismertem az úgy ért véget, hogy össze jött egy sráccal, aki nem én voltam.


Szóval azt javaslom, hogy nagyon egyértelműen add a tudtára, jelezd felé, plakátold ki a homlokodra, hogy te nem barátságot keresel, hanem párkapcsolatot. (Ne utalgass rá, inkább mondjad a szemébe, hogy össze akarsz vele jönni.) A reakciójából meg leszűrheted, hogy ez egy életreszóló kapcsolat kezdeti szakasza, vagy életed egyik baklövése.

2017. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se várj túl sokáig mert esetleg koppanni fogsz. Add valahogy a tudtára hogy te többet szeretnél, pl fogd meg a kezét, vagy esetleg csókold meg, aztán meglátod a reakcióját. Legrosszabb esetben bocsánatot kérsz...
2017. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csókold meg és majd figyeld a reakcióját. De szerintem rossz dolog nem lehet ebből..
2017. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!