Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 100 km távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 100 km távolság nagyon sok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel megismerkedtem, egy hullámhosszon vagyunk, akár órákat is tudunk beszélni úgy hogy észre se vesszük.

Viszont van köztünk 100 km. Szerintetek ez hogyan kivitelezhető? vagy mit gondoltok nagy távolságnak számít?

Köszi


2017. okt. 17. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom és köztem 200 km van. 4 és fél éve távkapcsiban vagyunk.

Úgy volt, hogy idén márciusban összeköltözünk, azonban az életemben történt egy tragédia és elhalasztottuk. Most decemberben fogunk összeköltözni.


Találkozzatok a két város között félúton.

Minden csak rajtatok múlik. Ha valóban egymást akarjátok, akkor simán kivitelezhető. Azonban ezért minden egyes nap tenni is kell.

2017. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sok lenne, számomra a maximum távolság az, ami még Budapesten belül van. Nem szeretnék egy randiról se hetekkel előre egyeztetni, azt szeretem, ha ráírok vagy rám ír, hogy fussunk össze, és fél órával később már találkozunk is.
2017. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran tudtok találkozni?
2017. okt. 17. 20:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tudtuk rendszeresen találkozni, nem sok, kocsival egy óra alatt odaérsz a másikhoz.De mondjuk mindennap megtenni szerintem fárasztó lenne.
2017. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Nálam a távolság olyan 4-500km-től indul, az már szervezést igényel.
2017. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden héten a két város között, Budapesten találkozunk, ha meg mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál.

Azonban volt, hogy munkája miatt 2 hetente találkoztunk, de ez nagyon ritkán volt.


Minden nap vagy skype-on, vagy viberen, vagy fb üzin keresztül tartjuk a kapcsolatot.

2017. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyesmivel foglalkoznek, sosem talalkoztam volna a parommal...:)
2017. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Köztünk 1000km volt az első randinktól számított fél évig.


Havonta találkoztunk 4-5 napot, aztán kiköltöztem hozzá.

2017. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Relatív! Ha nincs egyikőtöknek sem autója és olyan faluban laktok, ahová napi 2pár busz jár akkor nagyon sok! De pl Miskolc-Debrecen nem nagy táv 2 óránként jár busz és vonat is kettő közt ott van Polgár és Nyíregyháza is ! Autóval és kellő benzinpénzzel nem nagy táv 100km. Aztán még a domborzat se mindeggy! Miskolc Répáshuta kevesebb km mint Miskolc-Encs! Mégis Encsre hamarabb leér az ember oda van busz és vonat is!
2017. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Történtek köztünk komolyabb dolgok, és azután azt mondta hogy nem biztos akarja-e csinálni. Szóval úgy gondolom, hogy soha nem gondolt komolyra velem.
2017. okt. 20. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!