Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel párszor randiztam. De nem fog a városban maradni sokáig, mert a hónap végén vissza költözik oda ahol eddig élt, nagyon messzire. Viszont amig itt volt, mégis randizni hivott és igaz hogy nem történt semmi köztünk, még egy csók sem. De nem értem hogy akkor egyáltalán miért randizott velem, ha tudta, hogy nem marad sokáig a városban...Én nem akarom hogy elmenjen. Nagyon megkedveltem. Nagyon fontossá vált számomra.

2017. jan. 15. 14:36
 1/3 Krukutyán Levente ***** válasza:
Mond el neki az utolsó két mondatod.
2017. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmondanám, de nem hinném, hogy változtatna a dolgokon. Nem fog itt maradni csak miattam.
2017. jan. 15. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy valaki akkor is találkozik valakivel, ha tudja, hogy fájdalom lesz a vége, mert az együtt töltött idő ennek ellenére is megéri neki. Mondd el neki, amit érzel, beszéljétek meg, még akkor is, ha ez semmin sem változtat, de te legalább megnyugodhatsz, hogy mindent megtettél, amit lehetett. Másrészt még az is lehet, hogy ha nincs olyan irtózatos távolság köztetek, akkor továbbra is el fog utazni hozzád.
2017. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!