Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha nem vesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nem vesztek komolyan egy nőt fektettek a dologba energiát és pénzt?

Figyelt kérdés
Pl egy nagyobb összeget, hogy elmenjetek wellness hétvégére, elvigyétek őt ide-oda. Udvarolnátok tettekkel, ha csak szexre kell?
2017. okt. 9. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket akkor sem, ha amúgy komolyan érdekel a nő.
2017. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán
2017. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél jobban néz ki egy pasi és minél egyszerűbben tud nőt szerezni(legalábbis szexre), annál kevesebb energiát fog belefektetni. Szerintem, ha egy jóképű pasi sokat költ rád, vár a szexszel és mondjuk vezet érted 1-2 órát is, akkor nagyon valószínű, hogy komolyan érdekled. Csak szexre akár át is hívhat magához valakit nulla energiabefektetéssel...
2017. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a ráfordítás a bevételének/szabadidejének 5-10 (emberfüggő) százalékát meghaladja havi szinten az ismerkedési fázisban, akkor szerintem komolyan vesz.

31/f

2017. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, ugyanis élettársam második randin egy komplett hétvégére vitt egy nagyon hangulatos helyre, pedig csak meg akart dugni.Igaz, 30 voltam akkor, tudtam miről van szó.

Ehhez képest 2,5 éve együtt élünk, kezdettől nála lakom.És elfogadta a kislányom is.

De mondjuk ő azokkal a nőkkel is mindig gáláns volt, akivel csak szex volt.Szóval tuti férfifüggő.

Párom mai napig nem filléreskedik, ha akar valamit, na az akkor rögtön kell.

Pl. 3 napja kitalálta, hogy venni akar egy kávéfőzőt.Ez idáig ok.Csak éppen ő egy 120.000 forintosra gondolt.Tegnap hazaállított azzal.Ezt csak azért írtam le, hogy férfija válogatja, ki mennyire kényezteti a nőt.

2017. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!