Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan velem van a baj?

Figyelt kérdés
Anyámnak van egy pasija,akinek ha fos a kedve,akkor anyámat cs.szteti. Anyu jóban van egyik régi férfi osztálytársával, és évente 2x taliznak. Ilyenkor anyám palija mindig ezt mondja anyámnak: "jovan menjél akkor,azt sz.pd le a farkát, mint egy budos k....a . Előző pasija anyámat sokszor megverte yde akkor sem szakított vele,csak miután kék zöld lett a teste. Keresztanyámat is egyszer megverte a férje ( a pici babája a kezében volt, és a csávó orrba verte kanyamát, és ömlött a vér az orrából. Persze azóta is együtt vannak.....) Ezeket felhoztam anyámnak. Mondom ezt ti miért tűritek el? Hisz anyagilag sem függtök tőlük. (Megjegyzem én anyával élek,és én fizetem a lakás felét/teljes rezsit/ kaja felét, szóval neki is lenne segítsége). Erre nekem állt,hogy egy nőnek igenis tűrnie kell ezt,mert erre születtünk, ők is így nőttek fel,és igenis a férfinak joga van felpofozni,mert ő felsőbbrendű,és nekem is ilyen pasim lesz,mert nincs agresszív mentes férfi. Köpni-nyelni nem tudtam. Most komolyan én vagyok a hibás,mert én másképp szeretnék élni? Vagy tényleg én is ilyen szerencsétlen leszek vagy mi? :( 22/L
2017. aug. 6. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az érintett egyén egy se*gfej.

Nincs veled semmi baj, csak te másképp szeretnéd, ami érthető is.

2017. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod hogy nem veled van a baj, anyukadnak nincs igaza. Valojaban gyava.
2017. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Anyukáddal van baj. Nem kicsi.
2017. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, anyád megkapta a foltját. :D Neked nem kell ilyennek lenni.
2017. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is akarok . Ez annyira gáz és megalázó. :/
2017. aug. 6. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az. Kitalálom, anyád vallásos (én is hívő vagyok), de egyszer mond meg neki, hogy ez egy kör. Isten megteremtette a férfit, majd az oldalbordájából a nőt, viszont a férfi (is) a nőből lesz, stb. stb. tehát még Isten is úgy találta ki, hogy egyenjogú legyen mindkét fél. Egyik nincs a másik nélkül.


22/F

2017. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mielőbb költözz el anyádtól. Még mielőtt beléd neveli a minden pasi egy agresszív állat dolgot.

Anyád sajnos nem nézi semmibe sem önmagát!

2017. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te normalis vagy. Szabadulj meg anyadtol.

N

2017. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!