Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Hogy szerezzem meg a "nőt"?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lannyal egyetemen, nagyon szep, okos, kedves teljesen racsavarodtam. De van baratja. Mar majdnem negy eves kapcsolat es a srac nem egy nagy eresztes... Ugy a latottak alapjan persze. Na es o az elso kapcsolata a lanynak meg gimiben jottek ossze, es hat azert az ilyesmi nem szokott orokke tartani (tapasztalat!). Nos es en latom a lanyon, hogy kedvel engem kicsit jobban mint masokat es maskeppen is nez ram de ugy latom, hogy vivodik vagy dilemmaban van vagy nem is tudom.

Tudom en is milyen ez az elso kapcsolat meg, hogy ebbol nehez kijonni stb de hogyan jelezzem es adjam a tudtara, hogy nem csak megdugni akarom, mert annal sokkal jobban tetszik. Szoval ha esetleg attol fel, hogy rossz dontest hoz vagy ertitek, tenyleg komolyan tetszik.

Mit csinaljak ebben a szituban?


2017. szept. 24. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd békén.
2017. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tárgy...

Türelem, rózsát terem...

Figyelgesd...és ha szabad, huss.

Én még mindig azt gondolom, működő párkapcsolatott senki és semmi nem szakíthat szét...próbálkozni szabad.

2017. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal csak magad alatt vagod a fat, ha most erosen nyomulsz. Mutasd ki neki, hogy tetszik neked es ennyi. Amennyiben fos a kapcsolata, akkor majd szakitanak. Ellenkezo esetben pedig ha a fejed tetejere is allsz, akkor is egyutt maradnak.
2017. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha el kell takarítani a tagot minden nyom nélkül, hívj bizalommal.
2017. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Semmit se tennék, nem szarok bele más kapcsolatába.


Ha szétmennek és érdekelted valaha is a lányt, akkor lesz nála lehetőséged. Ha nem, akkor így jártál.


Elkezdheted fúrni a kapcsolatát, de annak nem lesz jó vége. Általában nem szokott lenni.

2017. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd ha egyedül lesz, akkor domboríts, de fúrhatod is a kapcsolatát, az nem szép dolog...előbb szakítson, legyen független.
2017. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

pedig pont arra kellene rámenned,hogy lefeküdj vele.

ha nyitogat feléd,akkor a kaland az újdonság hiányzik neki,nem egy új kapcsolat.

szóval megdugod rendesen,oda lesz érted és akkor utána közölheted vele,hogy akár lehetne ez több is.

ha mulyáskodsz,meg a romantikus oldalról akarsz közelíteni,akkor egy határozatlanért nem fogja felrúgni a tutit amiben van.

a kalandba viszont belemennek a párkapcsolatban,házasságban lévő nők is egy határozott,vagány jól kefélő idegennel.

2017. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha most átáll az oldaladra,jegyezd meg,mert te is visszakapod!
2017. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!