Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki volt hasonló helyzetben:...

Aki volt hasonló helyzetben: Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
van egy fiú, vonzódom hozzá, párszor találkozgattunk is, elmondása szerint " szereti" a bnőjét akivel kb 8 éve vannak együtt! hogy érjem el, hogy hozzám kezdjen vonzódni és engem válasszon?
2014. márc. 12. 10:22
1 2
 1/14 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

Sehogy! Ne dúld szét másnak a jól működő kapcsolatát, csak azért, mert te "vonzódsz" hozzá.

Nem érzed mekkora önzés ez???

2014. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

"kb 8 éve vannak együtt"


Eszedbe ne jusson belekontárkodni!

2014. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
minden két emberen múlik! nem én kezdtem ki vele én csak belementem a játékba...
2014. márc. 12. 10:43
 4/14 Shai-Hulud ***** válasza:

...és könnyű Katát táncba vinni, ha maga is akarja...


Akkor se köpjél bele, ha ő kezdett ki veled. A korrekt dolog az ő részéről is az lenne, ha lezárja a másik kapcsolatot, és utána kezd ki veled.


De ha szereti a barátnőjét, akkor maximum egy jó dugásra kellenél neki. Biztos, hogy te EZT akarod?

Ha pedig mégis több lesz belőle, akkor akárhogy is forgatod, mégis te voltál, aki szétcseszted a kapcsolatát.


Gondolkozz, mielőtt ilyenekbe belemész!

2014. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
annyit tudok h éltek együtt a fiú szüleinél kb 5 évig de nem igazán ment, jelenleg külön élnek, a fiú otthon, a làny hetente párszor van ott nála, nem tudom.mi az igaz, azt mondja szereti de szüksége van valakire mellette, aki úgymond erőt ad neki. hmmm, mi az egész ez?
2014. márc. 12. 11:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyszeru. Ha ilyeneket mond neked, akkor mar gyakorlatilag nyert ugyed van.

Ne add magad tul konnyen, hogy ne csak egy 'botlas' legyel, amit megban, mondd meg neki hogy ha komolyan gondolja es nem teged hibaztat utana, akkor oke.

Szoval tisztazd le elore hogy az o dontese.

2014. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
gázok vagytok mind
2014. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
GÁZOK? sztem nem!!! voltunk már együtt! a másik meg az, h azt mondja, 3-4 nap után ráun a csajra, vitàznak mindenen, szereti ha ragaszkodnak hozzá. mégis úgy érzem, nem akarja eldobni azt a kapcsolatot, meg nem is tudom, igaz e amiket mondd. ha szeretné a csajt, úgysem kéne neki más, bár mondta már azt is h olyan típus h mindig kell mellê más is.. hú! érti ezt vki?
2014. márc. 12. 13:06
 9/14 anonim ***** válasza:
ez azért jó, mert ha a mostani barátnőjét ( akivel kb 8 éve vannak együtt) dobja majd miattad, akkor te is arra a sorsra fogsz jutni idővel, mint amire a mostani barátnője, aztán jöhetsz majd ide vissza, hogy miért hagyott el :)
2014. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

igen gázok.

a pasi azért mert ott a nője,akit csal,illetve 'mindig kell neki más is'. de azért jó,h van egy biztos pont is az életébe. ez gerinctelen/ tisztességtelen.

te is gáz vagy,azt akarod h téged válasszon, miközben full egyértelmű,h téged is átfog vágni.


ennek a csávónak kell egy biztos pont, plussz mellette sok kis lyuk akit elő vehet olykor-olykor.

2014. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!