Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki eléggé bejön nekem, de nem nagyon ismerem őt, csak látásból, illetve interneten egyszer írtam rá, de ott nem volt kedve ismerkedni. Ő tényleg egy rendes csaj, nem olyan mint szinte az összes mai csaj, ő inkább tanul, eddig nem volt még barátja. Hogyan próbáljak vele össze jönni? Kicsit félénkebb típus vagyok én.

2017. júl. 30. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Áruld el. mitől félsz? Pofonvág mert megszólítod? Ugye hogy nem.
2017. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából én attól, hogy esetleg rosszul csinálok valamit, és van egy-két barátnője akik engem is ismernek, és esetleg elmondja nekik és rajtam röhög majd a fél város.
2017. júl. 30. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, nem TUDOD elrontani. Ha nem jössz be neki, vissza fog utasítani, ami neki is éppolyan kínos mint neked! Ne félj.
2017. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták.Ha kellesz neki,akkor minden simán menni fog,ha nem,legalább az is kiderül.Nincs mit vesztened.Hajrá!
2017. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!