Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg miközben ő a létezésemről sem tud?

Figyelt kérdés

Jó, így picit erős, mert tud róla, de szerintem mint Nő észre sem vett még. A testvérem barátja, ritkán találkozunk kb 1 héten egyszer, akkor is csak köszönés és ennyi. Viszont úgy vonz mint egy mágnes. Amint megláttam bennem eldőlt, hogy szeretnék vele komolyabb kapcsloatba kerülni. Neki nincs most párja de elég elfoglalt. Valaki tud tanácsot adni, vagy együtt érezni? :D

Ő 26/F én 22/L


2015. ápr. 20. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy akar téged,csak leplezi
2015. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Beszélj a testvéreddel előbb!

Úgy gondolom valamilyen szinten már szóba kerültél! A pasik már csak ilyenek. Aligha hiszem, hogy a tesódnak nem tett semmilyen megjegyzést, vagy észrevételt még rólad!

2015. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mtke ***** válasza:
Nem sok esélyt látok rá. ..vagyis arra, hogy értelme lenne! Én össze jöttem régen a bátyám legjobb barátjával. Sok jó nem sült ki belőle. Ha velem volt a bátyám nem érezte jól magát ha vele akkor én köztes helyzetben ha együtt mentünk valahová mindenki feszült volt.akkor derült ki nem is olyan jó ötlet ez. Hamar vége is lett. Utána minden ugyanúgy folytatódott mint előtte. Mai napig jóban vagyunk.ez így jó a bátyám barátja legyen csak a bátyám barátja. 28/N
2015. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem akarom, hogy a bátyám rájöjjön, hogy bejön nekem a barátja, mert tuti cukkolna vele, és ha pofára esek az olyan gáz. próbáltam puhatolózni nála, de nem sok infot kaptam. :(
2015. ápr. 20. 08:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha el szeretnénk érni valamit az életünkben, ahhoz időnkét át kell lépni a korlátainkon!

Nem lehetsz biztos benn, hogy cikizni a bátyád! Ha pedig mégis, szerintem akkor is megéri a "befektetés"!


Ha őt kikerülöd, és egyből a srácnál próbálkoznál, akkor meg lehet megsértődne a tesód, miért hagytad ki belőle!


Nem vagytok már tinik, tessék olykor felnőttként is viselkedni! :)

2015. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nőjél fel és menj oda hozzá beszélgetni, ne csak köszönj neki. 22 évesen félsz a cikizéstől????
2015. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csumy válasza:
Az is megoldás, hogy elkéred a bátyád telefonját kicsit, mert vmit meg kell nézned ( végül is megnézel vmit)és megjegyzed a telefon számát. Írsz neki egy-két SMS-t aláírással és ha pozitív választ kapsz akkor jobban, rendszeresebben elkezdesz vele beszélgetni, találkozgatni.
2015. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem összejöhetnél, nincsenek ilyen gubancok :)
2015. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!