Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnyán visszautasitottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyán visszautasitottam a pasit, de átgondoltam a dolgot, megbántam, van esély, hogy szerezzem vissza? 18L

Figyelt kérdés

Egy buliban táncoltunk, ott ismertem meg. Be volt rugva, látszodt rajta, meg nyomulósnak tűnt. Viszont utána következő napokon rengeteget irt facebookon, én még meg se néztem, nem is válaszoltam, rossz véleményem alakult ki róla. Aztán még összefutottunk 1-2 bulin, akkor is be volt rugva. De utána többet nem keresett. És ahogyan átgondolom a dolgokat, úgy érzem, hogy szükségem van a társaságára, meg megbántam, hogy nem ismertem, és hogy elhamarkodott véleményt alakitottam ki róla.

Mit tegyek?



2015. febr. 8. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Istenem ,de utálom a nőket...
2015. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ostoba magyar liba. Nincs esélyed. :(
2015. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, egyszerűen letaglóz, ahogy néha képesek vagytok viselkedni. A srácra meg egyszerűen írjál rá, ha tényleg érdekel még, nem fogja zokon venni, de amúgy gondold végig... Mindig részeg volt, vagy nyomult, te is mondod, hogy rossz véleménnyel voltál róla. Akkor mégis miért akarnál tőle bármit is? Mert ő legalább bepróbálkozott nálad, mert ő legalább ismerkedik? Mert én csak ennyit látok benne, hogy magányos vagy, szükséged lenne valakire, így ezért adnál neki egy esélyt, nem azért, mert szimpatikus volt.
2015. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem elhajt a pi.csába!!!
2015. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan most csak azért nem oltalak szanaszét hosszú sorokon keresztül, mert többet ér az időm annál, hogy az elvakult tipikus "magyar ri**nc" ostobaságodat ecseteljem.
2015. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után inkább ne is keresd, több esélyt is adott szerencsétlen, nem éltél vele... már mindegy.
2015. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
remélem ő se fog neked válaszolni és meg se nézi.
2015. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

amúgy most azért van ez mert egyedül vagy, senki sem ír és keres, és most pont rá gondoltál ennyi.


neked nem ő kell csak egy valaki, még szerencse hogy sose fogom megérteni a npket

2015. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tipikus... amikor próbálkozik, akkor lerázod, hogy fölényben érezd magad, aztán amikor már magasról tojik rád, és nem keres, akkor hirtelen mégis kéne... sérti az egódat, hogy nem érdekled, mi? Hát persze. 18 éves vagy, bulizol, iszol, pasizol, facebook-függő vagy, a helyesírás meg alig megy. Ezek után ne várj sokat az élettől.
2015. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Térdenállva kellene bocsánatért esedezned nála...
2015. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!