Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves fiúnak mennyi esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiúnak mennyi esélye van egy 19 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon szimpatikus, es külsőre is az idealom. Egy gond van, 2 évvel idősebb mint én.

Szoktunk beszelegetni, volt hogy elhívott sétálni is.

Szerintetek lehet nala esélyem,vagy csak barátkozni szeretne?



2015. febr. 4. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
zero
2015. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok, hajrá!
2015. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
figyelj,ezt így nem lehet megmondani,pl én fiatalabbnak nézek ki jóval a koromnál
2015. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31,89%
2015. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, mondjuk ezek a mai sz*tykok mindig idősebb f**t akarnak.
2015. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?Azt nem szokták elhívni a lányok sétálni,akik iránt nem éreznek semmit.Szerintem ez biztató,úgyhogy mindenképp maradja rajta.Arra úgyis rájössz,ha csak barátkozni akar,ne ez még ne keserítsen el,mert a kezdeti barátságokból később kialakulhat valami komolyabb is :)
2015. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az eddigi valaszokat. :)

Meg annyival kiegészíteném a dolgot, hogy o kicsit fiatalabbnak nez ki a koranal, én meg kicsit idősebbnek.

De mivel nagyon jo csaj, sok 20 fölötti srácnak is bejön.

2015. febr. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!