Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves fiúnak lehet esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiúnak lehet esélye 18 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Főként azokra vagyok kiváncsi akinek volt már ilyen tapasztalata de mindent elolvasok. :)


16/f



2015. jan. 28. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és 15 a pasim, szóval bármi lehet. Imádom a kezdőket. :P Biztos más csaj is van ezzel így. És egyébként kicsit sem zavar a korkülönbség. Még élvezem is. :D
2015. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na én erre nagyon kíváncsi vagyok.
2015. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak láttam már ilyet, ha a pasi jóval érettebb volt a korához képest, de általában ezek nem működnek azért, amiért eleve nem jön össze egy lány egy fiatalabb fiúval: éretlennek látja magához és lenézi, ha meg össze is jönnek, a csaj mindig úgy kezeli a pasit, hogy ugyan, te még szinte gyerek vagy, nemtudsz te semmit. Láttam rá példát.


De mindig a felfogástól és gondolkodástól függ! Az előző esetben, kivülről is a csaj tűnik éretlenebbnek, hiába korosabb.

2015. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk már 5 éve működik az, hogy a párom idősebb nálam. Én 17/F vagyok most, a párom pedig 29/N. Amikor összejöttünk, akkor 12/F és 24/N voltunk. 14. születésnapomon hozzá költöztem (addig nem történt aktus sem). A már tavaly beadott nagykorúsítási kérelemnek köszönhetően a 17. születésnapomon dec. 13-án összeházasodtunk. A párom várandós, márciusra elejére van kiírva a pici.


Nyugodtan fogj bele a dologba :) Esélyed mindenkinél van. A kérdés, hogy bejön-e. Azt viszont csak a lány fogja tudni, hogy ő elfogad-e annak ellenére, hogy fiatalabb vagy.

2015. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!