Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezzem vissza ezt a fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza ezt a fiút?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút 4 hónapja, randizgattunk, le is feküdtünk, nagyon beleszerettem. Nemrég kiderült, hogy volt egy régi kapcsolata és azt mondta, úgy érzi, megcsalja velem és nem tud ezen túllépni, így szakított velem. Nagyon intenzív volt ez az időszak és én úgy érzem, belehalok, annyira hiányzik. Hogy szerezhetném vissza? Ő azért döntött így, mert nem tudja lezárni a régi kapcsolatát. Nagyon fáj, mit tehetnék?
2015. ápr. 6. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyet tudsz tenni nagy ívbe elkerülöd aztán kihevered és olyat keresel aki megbecsül és nem függ mástól. Utólag majd rájössz hogy ez az egyetlen megoldás. Másképp csak magadnak okozol egy nagy adag fejtörést sok sok miértel...
2015. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!