Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezzem meg ezt fiút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg ezt fiút? Szerintetek jó az ötletem?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel 2 hete ismerkedtem meg. Akkor o nyomult ram, mindig irogatott, de nekem is tetszett szoval orultem is neki. Talalkoztam vele eloben, nekem nagyon bejott, szerintem en is neki, mert tobbszor is bokolt a kinezetemnek meg a szemelyisegemnek is. Aztan valamiert el kezdett hanyagolni, termeszetesen en sem zaklattam, nem akartam szanalmasnak tunni, hogy irogatok neki, amikor lathatoan hanyagolt. Gondoltam nem alazom meg magam, van bennem annyi onerzet, hogy nem kaparok utana, a fiuk azt ugysem szeretik. Viszont valamivel nagyon megfogott a srac, de mivel annyira nem erdeklem hogy beszeljunk, ezert mar egy ideje nem irunk egymasnak. O egyebkent az a tipusu srac, aki biztosan egyszerre tobb lannyal is beszel, ami szerintem nem gond, ugyanis csak ismerkedtunk. Gondolom akadt valaki, aki erdekesebb szamara, vagy szebb nalam es most inkabb vele beszelget. Ez eddig oke, de arra gondoltam hogy felkeltem az erdeklodeset megint, hogy lassa mit "vesztett".


Na most az otletem: a srac testepito, egy hozzank kozeli edzoterembe jar. En szinten edzem egy jo ideje, en is izmot epitek, csak egy masik konditerembe jarok. Arra gondoltam, hogy varok 1-2 honapot (addig kiderulne, hogy meg mindig erdekel-e a fiu) es elmennek en is abba a konditerembe edzeni, ahova o jar. Akkor lehet el kezdenenk megint beszelgetni, meg lehet felkeltenem az erdeklodeset ujbol. Ugy gondoltam, hogy nekem ezzel vesztenivalom nincs, maximum nem tortenik semmi, de nem lesz megalazo szamomra, mert igy nem is fog ugy tunni, hogy direkt miatta jarok ugyanabba a terembe (reven hogy hozzank is kozel van), es reszben tenyleg nem csak miatta mennek. Mar egy ideje valtani szerettem volna, mert a mostani edzoterem nem a legmegfelelobb szamomra, a masik sokkal tobb lehetoseget nyujt. Igy meg csak osszekotom a kellemest a hasznossal. Szerintem ez sokkal jobb otlet, mint irogatni neki es az onbecsulesetemet felredobni miatta, akkor latna hogy o van nyeregben, ezt meg nagyon nem szeretnem, megalazkodni elotte meg aztan foleg nem. Ha nem jonne be a mostani otletem, akkor hanyagolom a sracot, mert futni biztosan nem fogok utana, akkor mar inkabb elfelejtem.


Ti mit gondoltok az otletemrol? Termeszetesen barmilyen mas tanacsra/velemenyre/otletre nyitott vagyok, ami nem annyibol all, hogy irjak neki, mert azt biztosan nem fogok. Koszi hogy elolvastad, varom a valaszokat!

19/L


2017. ápr. 23. 11:05
 1/8 A kérdező kommentje:

Valaki?:D

Akkor csak annyit irjatok jo-e az otlet vagy sem.

2017. ápr. 23. 15:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet.:D

Én is pont ilyen típusú ember vagyok, és ezt tenném amit te.

2017. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 koszi neked, vegre egy pozitiv megerosites.:) Jobb otlet hijjan akkor ez marad.
2017. ápr. 23. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha korábban ő írt neked és te nem, akkor nyugodtan ráírhatsz indok nélkül is, rögtön kialakul egy beszélgetés. Ha azonban régen is írtál neki, csak lekopott mellőled, akkor kövesd a taktikádat, viszont vannak buktatók, pl. mi van hogyha mire taliztok már barátnője lesz? Ha meg túl hamar mész, nyomulás, kuncsorgás. Kénytelen vagy várni, de kockázatos. Meg szerintem amikor végül visszamész, nagyon figyelj arra hoyg laza legyél, ne rajta lógjál, ha érdekes vagy számára mindenképpen felfigyel rád és kezdeményez, szóval nem kell bájolognod vele. Persze légy csinos amúgy, de a külsődet se aggódd túl, mert az meg erőltetett lenne.
2017. ápr. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez így ahogy van, gyerekes. Dackorszakba illő.

Ha lekopott mellőled, a jövőben sem fog maradni...

2017. ápr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban érdekelted volna, nem hanyagolna....talált mást.
2017. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, akinek jobb otlete van irja meg nyugodtan mert erdekel.

#6 biztosan tudom, hogy nem talalt mast es erdeklem. Azert kopott le, mert o ahhoz van szokva hogy a lany teper erte, o ezt be is vallotta, valamint azt is, hogy altalaban mindenkit "kioffol". Gondolom sertette az onerzetet, hogy en nem kapartam utana, nem irogattam neki magamtol, ugyhogy a problema emiatt alakult ki. Olyan srac meg nincs, aki megerne hogy teperjek utana. 1 eselyt adnek a dolognak, vesztenivalom nincs, mert szerintem nem megalazo szamomra az otlet, amit leirtam. Legfeljebb nem lesz semmi, de hogy kaparni nem fogok utana az is tuti, majd ha osszefutunk kiderul ki merre megy. Ha o nem fog kezdemenyezni, akkor a dolog eselytelen.:)

2017. ápr. 25. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez sokkal jobb otlet, mint irogatni neki es az onbecsulesetemet felredobni miatta, akkor latna hogy o van nyeregben, ezt meg nagyon nem szeretnem"



de azt szereted bameg, amikor a fiú(k) teszi(k) meg neked ezt? hányinger női gondolkodás. ha kell a srác, tegyél érte. ennyi.

2017. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!