Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 lakotars ok csaj, ok-jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lakotars ok csaj, ok-jo pasi felallasban, szinglik 25 korul. Szerintetek lesz valami?

Figyelt kérdés

noi oldalrol mik a meglatasok?


en ferfi oldalrol nem rajongok az otletert, 1 eves szerzodes es jo, olcso hely.


mik a veszelyek?


2017. aug. 20. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Fereg ne legyel. Nincs semmi baj a csak szexkapcsolatokkal, amig mind a ket fel tudja, hogy arra megy csak ki a jatek.


Tiszta lapokkal jatssz. Ne akard, hogy o komolynak gondolja a dolgot, mikozben te csak szexelni akarsz.


Nem vagy mar gyerek, viselkedj felnott modjara.

2017. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele előre hogy csak dugásról van szó.
2017. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ha le van tisztazva, akkor semmi problema nem lehet ebbol, igaz?
2017. aug. 20. 13:35
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor mar csak az a problema johet elo, hogy az egyikotok (most feltetelezzuk, hogy o) tobbet akarhat idovel.


Ez olyan szexkapcsolatoknal is elofordul, ahol nem laknak egyutt a felek, csak heti 1-2-parszor talalkoznak rovid idore.


Miutan az egyikotok tobbet akar (es a masik nem), onnantol cseszheted a dolgot. Kvazi olyan lesz, mintha szakitanatok.

2017. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ami meg hozza tartozik a teljes kephez, hogy nekem hobbim a csajozas... kb. havi szinten leszolitok egy 200 at


namarmost uborkaszezon lesz, es sokat kell melozni, idom ne. lesz csajozni semmi decemberig...


egyebkent tisztaban vagyok, hogy semelyik no nem kepes elviselni a tudatot, hogy beesteledik es en csak kisetalok a vadaszteruletemre es csinalom amit szoktam

2017. aug. 20. 13:46
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Bakker,de milyen nők állhatnak veled szóba?Az írásidból,fogalmazásodból is látszik,hogy egy szedett-vedett srác vagy.Komolyan van,akinek ez bejön?Talán még magadra is igénytelen vagy,ezt tudom elképzelni.
2017. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
maximalisan egyetertek, es en is meglepodom hogy milyen nok allnak velem szoba
2017. aug. 20. 14:01
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha r...c a csaj, akkor lesz vmi, ha nem, akkor nem. Ha meg esetleg megtetszenek egymásnak, akkor úgysem te voltál neki teremtve.
2017. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!