Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jöhetne szóba egy olyan huszonéves szűz egyetemista srác, akinek a legnagyobb vásárolt értéktárgya egy 50 ezres PC kormány?

Figyelt kérdés
A legnagyobb értékű tárgyam egyébként a laptopom, de azt nem a saját pénzemből vettem. Szeretem az autós játékokat, ezért nemrég vettem egy PC kormányt 50k-ért és belegondoltam, hogy eddig ez a legnagyobb értékű dolog, ami saját kezűleg vettem (korábban csak videokártyát, cpu hűtőt, tápegységet és hasonlókat vásároltam). Hozzáteszem diákmunkából, de ezt a vásárlást így is nagy teljesítménynek tartom, ha azt veszem figyelembe, hogy oly kevés pénzért mennyit kell sanyargatnom magamat.

2017. júl. 13. 22:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
34%

Nem erdekel hogy mibol vettel mennyiert, ha 20 eves egyetemistakent szuz vagy, az semmi jot se jelent.

Plusz kerestem en mar egy nyar alatt 170et pedig akkor csak 16 voltam .... Dzoval nem ..

2017. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
A nők elvárják 18 évesen a minimum 10 szexpartnert, de persze hozzájuk legyél hűséges
2017. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semennyire
2017. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bővebb indoklást kérhetnék?
2017. júl. 13. 22:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a 3-as kommentelőhöz hasonló csajokról jut mindig eszembe, hogy lehet még nem éreztem a punci illatát, de legalább két értelmes mondatot ki tudok nyögni. Amúgy megfigyeltem, hogy a legtöbb csaj egyszavas válaszokban mondja el mindenről a véleményét. Ronda/lúzer/csóró/álompasi stb.
2017. júl. 13. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Tökre nem ezen múlik.
2017. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Xdd gyerek te se vagy 100-as. Nem lenne gond, de ezt így ne adt tudtára a csajoknak, mert ez nagyon gáz így, ahogy előadtad. Ez a sajét dolgod, ne kösd az orra alá... Ha egyszer arra kerül a sor, a csaj úgyis észreveszi, ha szűz vagy, de ez nem feltétlen jelenthet akkora problémát. A kormányt meg ki nem szarja le. Nekem az első dolog amit sajét pénzen vettem az egy 20000-es botkormány volt repülőszimulátorhoz.
2017. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb a barátomra is igazak voltak ezek a dolgok, amikor összejöttünk. Már egy éve együtt vagyunk. Nem zavart egy percig sem, nem ezen múlik.
2017. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne aggódj kérdező. Tök jó szerintem, hogy fejleszted a mozgáskordinációd. Biztos jó lehet a pc kormányod mi a neve?


Én egyszer láttam egy olyat ami hologram fedélzetnek számítana a mi pici hama kormányocskánkhoz képest. ☺ És mikor megláttam első reakcióm Wow.


Szerintem aki hasonlóan gondolkozik mint te csak lány neműként biztos be fogsz neki jönni.


Egyébként én egy verseny pályán vezettem csak és tesóm adta át a pálya felénél nekem mert biztonságosan vezetek mindent kikerülve a pc játékkal. Egyszer átadta úgy hogy versenyzett, hogy na most menjek én mert én biztonsági emberként vezetek mikor nézte, hogy én hogy csinálom az üres pályán. Természetesen direkt utolsónak és lassan, normálisan, a többiek által megelőzve és lekörözve mentem de tökre büszkén értem be utolsónak a célba. 😀 Igazából előtte tiszta pályán csak én mentem úgy gyakorlatoztam mint a rutin pályán. Én csak ezért használtam a verseny pályát, hogy rutint szerezzek összehangolt mozgáskoordinációból.


Szóval próbálj hasonló hobbijú lányokkal ismerkedni nekem ez a véleményem.

2017. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és hidd el a megfelelő partnernek nem fog számítani, h szűz vagy még akkor sem ha tudtára adod.☺ És szerintem egyáltalán nem gáz. Előző voltam. ☺
2017. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!