Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Karbantartóként dolgozik. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karbantartóként dolgozik. és én lenézem ezért?! Kérlek tegyétek helyre a gondolataim, mert magam is szégyenlem hogy így gondolkozom.

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 11:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne fáraszd ezt a pasit, nálad jobb nőt érdemel.

Keress magadhoz hasonló leendő diplomást, őt meghagyd meg olyan nőnek, aki nem eszerint rangsorol.

A te szegénységi bizonyítványod, hogy még kérdést is írtál ki róla.

2017. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Te pedig egy jó nagy zöldség vagy, amolyan gyökér féle. :D
2017. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Most nem azért, de egy villanyszerelő szakember simán kereshet jobban nálad, a diplomáddal együtt.


Komolyan nem értem a nőtársaimat, én örülök neki, hogy a párom dolgozott anno olyan helyen, ahol nagyon sok mindent megtanult amit itthon tud hasznosítani. Nyilván volt benne szándék a fejlődésre és ma már nagyon jó munkája van, de egyrészt valahonnan el kell indulnia mindenkinek, másrészt meg elég szánalmas amikor egy férfi egy szöget nem tud beverni a falba és mindig ki kell hívni egy szakembert.


Viszont ha ennyire lenézed, akkor hagyd el, majd talál magának valakit aki tudja értékelni.

2017. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Maga a villanyszerelő szakma szerintem egy nagyon jó szakma. Igaz sok munkával, de jól lehet vele keresni. A kérdés, hogy a diploma a pénz miatt fontos neked vagy csak azért, hogy elmondhasd, hogy neked diplomás párod van? Ő simán többet fog keresni, mint te, ha jól csinálja. Igaz nem egy klímás irodában fog ülni és biztos, hogy izzadt és büdös lesz néha. Egy kapcsolat nem feltétlenül lesz jobb vagy rosszabb attól, hogy neki milyen végzettsége van. Ha meg tudsz vele jelenni, ha ad magára és nem gáz vele végig menni az utcán, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy mi a szakmája neki. De, azt mondom, hogy felejtsd el, mert ez ott lesz mindig, mint tüske a kapcsolatotokban.
2017. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy elhagyod hamar..

Neked kell dönteni, maga az hogy ő karbantartó nem jelent semmit. Ettől lehet értelmes, normális, ellenben sok sok villanyszerelő karbantartót ismerek sötétek mint az éjszaka.. Tehát lehet bármilyen, ez nem determinál semmit.

Ahogy az a diploma se.

2017. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Drágám!Megsúgok neked egy titkot.Egy embert a személyisége,és nem a végzettsége vagy a munkája tesz azzá,ami.Amíg így gondolkodsz,addig te is csak egy vagy a felszínes tucatemberek közül.A diplomával nem adnak észt.Mondom ezt úgy,hogy engem is sokan lenéznek,de még többen szeretnek,és tudod,néha együtt nevetünk néhány majmon,akik klimatizált irodában ülnek a monitor előtt.Mi,az átlagemberek,akik segítik azok a munkáját,akik nem mindig tudás alapján kerülnek bizonyos pozíciókba.Egyébként közöm nincs semmilyen szakmunkához,de naponta rengeteg mindent látok,amitől néha hánynék.Jó úton haladsz a burzsuá köcsögség útján.Gratulálok!!!
2017. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!