Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagy baj ha így gondolkozom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

U.balázs kérdése:

Az nagy baj ha így gondolkozom?

Figyelt kérdés
15F vagyok, a lányoknál utálom a bunkókat,a káromkodósat,és a rendetlent, nem kell hogy okos legyen de azért ne legyen az a stílús aki lóg a suliból mer bukásra áll.De nálam azért a szépsèg az első,persze ha ez kiderülne amit az elején elmondtam akkor otthagyom, de azért egy okos csak csúnyával semmi több.max beszélgetésre gondolnék.Sokszor látok szép lányokat, és úgy szeretnék vele beszélgetni, randizni. De egy csúnyával nem... Ez nagy baj?Amúgy a magyar lányok nagyon szépek,okosok:) Csak így tovább!:)

2012. nov. 6. 18:17
 1/7 Menedzser ***** válasza:
nem ez teljesen jó :)
2012. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 évesen jól indítasz! Csak így tovább.
2012. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:
az a baj h azt hiszed majd jön álmaid nője és minden hepi lesz.de nem jön,vagy pont a haveroddal jár,vagy nem tetszel neki.szóval mivel a hülye stílusodból jelön h 20 alatt vagy,dugd meg a rondákat a szépeket a testi hibásakat és a lelki nyomorékokat is.aztán majd 25 körül keress ilyent amire vágysz.
2012. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem rossza a hozzáállásod!Értem hogy szép lányokkal akarsz járni de szerintem azokkal is járhatsz akik nem annyira szépek.Nem kell a tökéletest keresni.
2012. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is így gondolkodok csak attól tartok végül TOMAtm-nak lesz igaza :DD

16/f

2012. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy a nem annyira szépek nem jönnek be azok is, csak a csúnyák nem, én magamról tudom hogy nem vagyok csúnya inkább szép fél éve felüennyireléseket fekvőket csinálok, de persze atért valamennyire okos is vagyok főleg matekból, nem vagyok csontváz de duci semm inkább vékony mint húsos. Ha megyek pl bkv val látok szép nőket lányokat és amikor egy pillanatra odanézek, hogy ep tudjam kèpzelni hogy is nézhet ki, mennyire szép de néha észre veszem hogy ő is néz engem. Volt már olyan hogy egy szép csinos 14éves lány ra néztem ő is nézett és olyan 2-3 másodpercig egymást néztük, jó érzés volt, de
2012. nov. 6. 18:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh véletlenül elküldtem. Folytatom: de persze nekem felüdülés lánnyal beszélgetni mert végre nem csak a recsegő hangú barátaimmal kell beszélgetni, lehet furcsa de néha izgat más témáról is beszélnem mint hogy: úh az xboxomon a halo boss-a leverhetetlen, ilye nyálkás lövedéleket lő...:)
2012. nov. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!