Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Karbantartóként dolgozik. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karbantartóként dolgozik. és én lenézem ezért?! Kérlek tegyétek helyre a gondolataim, mert magam is szégyenlem hogy így gondolkozom.

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd?
2017. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Csak személyiség számít. Az ami őt teszi. Nem nézheted le személyiéségét, ezen kívüli tényező miatt.
2017. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Rendes, intelligens férfinek tűnik. Villanyszerelő a szakmája, jelenleg karbantartóként dolgozik, és igazából élvezi. Vannak még tervei, de jelenleg azok még váratnak magára.

Attól hogy nekem diplomám lesz, még nem jelent semmit valójában. Ezt ésszel tudom, de valahogy az a nézetem, az az érzés bennem van a családi nevelés miatt. És nehezen szabadulok tőle, pedig ésszel tudom hogy helytelen, mivel nem ez szabja meg egy ember értékét.

2017. aug. 14. 11:55
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Szégyelld is magad. Hitler is hasonló volt hozzád, csak ő származás szerint rangsorolt.
2017. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Keress mást!

Nem vicc

Ha így gondolkozol, semmi értelme.az első randimon egy pasival sokszor eszembe jutott, hogy jaj milyen egyszerű,milyen közönséges. Egy év múlva eljegyzett. Fél év múlva elhagytam. Ha ilyen gondolatod van vele kapcsolatban, ciki, nem ciki, keress mást. Akkor is, ha benned van a hiba.

2017. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Az egyetemek, főiskolák is csak ezt a nézetet igyekeznek erősíteni... szomorú.


Büszke lehetsz az elitista neveltetésedre, gyönyörű mintát kaptál!

2017. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked számít a végzettség, ezért is tetted fel a kérdést. Te tanult vagy vagy is leszel. Ő "csak" villanyszerelő te pedig diplomás vagy/leszel. Persze az életben nem az a döntő, hogy milyen végzettséged van, de ha már ilyen motoszkál a fejedben, akkor téged ez zavarna. Ezek szerint olyan férfit szeretnél magad mellé, akinek hasonló végzettsége van, mint neked. Lehet, hogy tetszik meg kedves aranyos stb., de ez a "szakadék" mindig ott lesz köztetek, kivéve ha ő is lediplomázik idővel.
2017. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Na ebből látszik hogy a diploma mellé nem adnak intelligenciát. Második diplomámat szerzem hamarosan, úgyhogy nem irigy vagyok. Minden de minden munka hasznos és értékes, ha az tisztességes. Bizony a villanyszerelő is , mert ha valaki nem csinálná, nem tudnád otthon kapcsolgatni a villanyt. Hagyd ott, majd talál valaki olyat, aki ezt felfogja
2017. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen ezekkel mind tisztában vagyok. Ezért kérek tanácsot, hogy hogy tegyem helyre a dolgokat magamban. Mert még nagyon az elején tartunk, lehet csak pár hét és túllendülök ezen a hülyeségemen.
2017. aug. 14. 12:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, pedig a villanyszerelő pasi aranyat ér! Pláne, ha szereti is csinálni, és ért is hozzá. A villanyszereléshez gyakorlatias gondolkodás kell. Az pedig jól jön az élet minden területén. Pontosnak és előre látónak kell lennie (különben megkeféli az áram). Szerintem ezek sem rossz tulajdonságok. De ha már gyakorlatiasság: Bármi elektromos kütyü elromlik otthon, nem muszáj szerelőhöz rohanni/szerelőt hívni, hiszen háznál van a szerelő. A karbantartó ilyen szempontból a jackpot, mert ő BÁRMIVEL elbíbelődik. Az elektromos konyhai eszközök (pl.hűtő, sütő, mosogatógép) bekötésétől kezdve az autóvillamosságon át a turmixgép megjavításáig elég sokmindenhez érdemben hozzá tud szólni. Tudom, miről beszélek, villanyszerelő a férjem.
2017. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!