Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jutok egyről a kettőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jutok egyről a kettőre, mindig van valami. Néha azon gondolkozom, hogy hagyom a francba. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány (mint minden ilyen történet, igen, ez is így kezdődik) tavaly év elején szemeltem ki magamnak, de valahogy sz@r osztályba tettek, ahonnan csak engem ismernek a többiek / más évfolyamok. Nem rég a lány leszólított a suliban, aminek nagyon megörültem. Először sikerült lépnem megbeszéltem vele egy talit, edzése után hazakísértem, jól éreztük magunkat sokat nevettünk, mesélt magáról én is magamról. (Senkit sem ismert az osztályomból, pedig famosa a lány.) A házánál elkértem a telószámát és hát puszi-puszi amit nagy előrehaladásnak véltem az eddigi semmihez képest. Egyszer elcsesztem, mert nem kísértem haza, nem erősködtem, pedig várt rá(m). Most meg alig beszélünk köszönünk egymásnak, meg minden, de jó lenne továbbmenni, csak valahogy mindig leblokkolok, elakadok. Megint el kéne kísérjem, csak sajnos az edzése után ő siet haza. (Felhívtam múltkor, hogy mikor lesz ott, mondtam neki, hogy 5-re ott vagyok, de ő addigra rég végez, 2-kor beszéltünk, és akkor indult. Megjegyezte, hogy hétköznaponként siet haza. Szó szerint így.)


Köszönöm


Tanácsok?


2012. okt. 26. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
sajnos még nem érkezett válasz
2012. okt. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerinted mire való a hétvége?

Na, ezen studírozz!!!

2012. okt. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:))
2012. okt. 26. 01:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "famosa"?
2012. okt. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát, ezt az elkísérgetős lassan ismerkedős szituációt elcseszted. Elvileg szimpi vagy neki, de most kéreti magát, azt akarja, hogy lépj. Ezt kellene tenned, odalépni hozzá és határozottan elhívni, de nem kísérgetésre, hanem randira. Aztán lesz, ami lesz.

Hanyagolhatnád is, de az csak akkor jönne be, ha egy társaságban mozognátok, ha rendszeresen találkoznátok - az ebben az esetben nem megoldás. Meg tisztességesebb is az első ötlet.

2012. okt. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Szerintem nincs semmi veszve, csak megakadtál...Nagyon jó amit eddig csináltál! Az lehet, hogy minden nap siet haza, de volt egy előttem hozzászóló aki azt írta hogy HÉTVÉGE!!! Ilyenkor nincs semmi :) egy könnyed séta, mozi, kávézás, bármi!!! Ne legyél beszari...Aki nem mer az nem is nyer! Hidd el hogy a kapcsolatok 80%-a fejben dől el...20% pedig a tettekben!!! Na nálad melyik rész hiányzik??? melyiket kéne felturbózni ??? Sok sikert!!!
2012. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
famosa = híres :D Köszi hát a tettek hiányoznak :D
2012. okt. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!