Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet úgy flörtölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy flörtölni egy nővel, hogy közben enyhén beszóllogatok neki, de mégsem sértem meg?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném, hogy kicsit érezze, hogy belemászok az ego-jába, de nem is akarom megbántani..

Azt sem szeretném, hogy túl direkt legyen, másrészt a barátai se vegyék észre ha nem muszáj.

Tudtok példákat mondani?



2017. aug. 6. 10:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Ennek magától kéne jönnie, kialakulnia. És csak akkor, ha a másik is vevő rá. Ezt próbálgatni kell, puhatolni, meddig lehet elmenni és csak akkor van értelme, ha mindketten élvezitek, erősíti a kapcsolatot.

Ha repedtfazék-hangod van, ne menj énekesnek. Akinek nincs érzéke az ilyen finomságokhoz, az inkább ne erőltesse.

2017. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Először is puhatold ki,nála mi a határ.Könnyű átesni a ló túloldalára,és bunkón viselkedni.Én például nem sok bókot kapok,azt viszont attól a személytől,aki nekem nagyon bejön.Tőle is ritkán,de olyankor nagyon jól esik.Mások körülöttem azt tartják udvarlásnak,ha ugratnak vagy beszólnak valamit akár a külsőmre,de ezt nem veszem komolyan,csak veszem a lapot és visszaszólok rá valamit.Nem is mindig veszem jó néven.Szóval lehet a másik vérét szívni,de nem úgy,hogy például sértegeted.Mondjuk ha mesél neked valamit magáról,találhatsz olyan pontot benne,amivel poénkodhattok,vagy ugrathatod.Mondok egy hülyeséget.Elmeséli,hogy szombaton vissza kellett mennie a boltba kenyérért,mert elfelejtette.Te meg reagálsz rá,milyen kis szétszórt,de ha te lennél a párja,tuti összeszedné magát.Ez most így béna,de ilyesmikre gondolok.Reagálsz arra,amit mond.

Egyébként meg én is jobban szeretek beszélgetni egymás napjáról,szeretem,ha valaki kedves és érdeklődő.A csipkelődés sem árt persze,de van határa.Akivel túl sokat poénkodok,az átmegy haverkodásba.

2017. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!