Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek vele flörtölni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek vele flörtölni? (Nem egyszerű)?

Figyelt kérdés
Először is, van köztünk majdnem 20 év. A munkahelyemen ismertem meg kb 3 éve, nem kollégák vagyunk, hanem ő az egyik törzsvendégem. Eleinte nagyon oda meg vissza voltam érte, de bátortalan voltam mindig így lemondtam róla...kb egy évig sikerült is. Viszont hetek óta újra érzem azt az érzést amit régebben..szeretnek valahogy kezdeményezni felé, de félek. Ma megkínált csokival, de en hülye elutasítottam, utana gondolkoztam, hogy el kellett volna fogadni. Megyek külföldre, gondoltam hozok neki valamit ajándékba, szerintetek jó ötlet? Hogyan hozzam tudtára, hogy vonzodom hozzá? 20on x/Lany
2017. febr. 7. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Add oda egy cetlit a számodat...
2017. febr. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!