Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Neten hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Neten hogy szoktatok flörtölni?

Figyelt kérdés
Inkább a lányokhoz szól a kérdésem.

2016. júl. 3. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha Olyan a srác is
2016. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
viccelődöm és pozitív visszajelzést adok a másiknak, önmagáról, vagy elmondom hogy szeretek vele cseverészni stb
2016. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Fenn vagyok pár társkeresőn.

Tudom nem jó dolog a pénzzel vagánykodni, de ha van, akkor van.

van néhány képem, mikor a garázsban vagyok és a kocsikban ülök, vagy a medencénél a haverokkal hülyéskedünk, meg van egy tuti, amit aduásznak tartok, és végső esetben küldöm el.

Egy fullos fürdőszoba, gránittal beburkolva, hatalmas jakuzzi, és itt egy félmeztelen fotó, törölközővel.

Akármelyik társkeresőn elküldtem ezeket a képeket, írnom sem kellett, másnapra jött vagy 50-60 levelem mindig.

2016. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ilyen menő vagy,sok csajod is volt már?:)
2016. júl. 3. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
👉👌😉
2016. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as

A dolgok amelyek sosem történtek meg.

2016. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem irto ritka, ha van valaki akivel egy huron lennénk es azzal sok a nevetés chat alatt, nem kell külön trükközni meg flörtölni. Es minden ilyen beszélgetés jo, valahogy közvetlenebb, mint a legtöbb pasival akiket nem is erdekel szinte hogy vagyok csak "muszajbol" megkerdezi
2016. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!