Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet úgy flörtölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy flörtölni egy nővel, hogy közben enyhén beszóllogatok neki, de mégsem sértem meg?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném, hogy kicsit érezze, hogy belemászok az ego-jába, de nem is akarom megbántani..

Azt sem szeretném, hogy túl direkt legyen, másrészt a barátai se vegyék észre ha nem muszáj.

Tudtok példákat mondani?



2017. aug. 6. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha ezt már így kérdezed akkor ne erőltesd az ilyesmit. Mert aki erőlteti a végén bunkóként végzi.
2017. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Továbbra is mondom, hogy ezek a PUA módszerek alapjaiban mételyezik meg az emberi kapcsolatokat.
2017. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

"Mert aki erőlteti a végén bunkóként végzi."


A szomorú ebben az, hogy bunkóként még mindig nagyobb az esélye, mint "lúzerként". Bár manapság a "lúzer" a nők szemében egy nagyon tág fogalom, mára nem csak a nonstop wow-ozók meg a csokornyakkendős lepkegyűjtő nerd tatozik ide, hanem sokkal többen...

2017. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

1. Ha nem jön zsigerből, ne próbálkozz ilyenekkel.

2. Nem mindenkinek jön be a beszólogatás.


Mesélek egy sztorit, hátha segít. Van egy nős, két gyerekes családapa kollégám (ráadásul lányai vannak). Ő olyan, hogy neki zsigerből jönnek ezek a beszólogatások, de a kétértelmű labdákat is lecsapja. Valamelyik nap az egyik kolléganőnknek tett ilyen kétértelmű megjegyzést, a kolléga úr viccesnek találja, de nem mindenki gondolkodik így, számomra nem vicces, inkább szánalmas, de nekem két fülem van, meg sem hallom, és nem én vagyok a felesége. Miután kiment az irodából, a kolléganő, akinek beszólt, megjegyezte, hogy így kell egyszerre két nőt megalázni (mármint őt és a kolléga úr feleségét), és hogy nem szívesen lenne a kolléga úr felesége.

2017. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ezt belül érzi az ember, hogy mi lehet bántó és mi az, ami még belefér, sőt az incselkedést kedvelő csajsziknál még jó pont is lehet.


Mindenki ismeri azt a női reakciót, amikor a beszólást követően játékosan belebokszol a karodba és azt mondja: "Olyan vagy áááám!", aztán meg elneveti magát. Ez abszolút jó pont és a kérdező is vélhetően erre gondolt. Az a baj, hogy az ilyen beszólásokat az adott helyzet hozza, így nehéz tanácsot adni - de a lényeg, hogy ha a lány veszi a lapot, akkor egy jó kis csikicsuki alakulhat ki köztetek, ami a végén össze is hozhat titeket.


Szerintem amúgy jó nyomon vagy, mert kortól függetlenül működhet ez a dolog a nőknél: az ilyentől az lehet a benyomásuk rólad, hogy talpraesett, vagány pasi vagy, aki nem fél tőlük és nem rejti véka alá, amit gondol.

2017. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak akkor lehet minimálisan vicces, ha megvan hozzá a természetes érzéked, és zsigerből érzed, hogy hol a határ. Na meg az sem árt, ha a nő is vevő rá.


Én például ezt nem tűrném el. Régebben cseszegettek nagyon sokat, és ha egy pasitól is ezt kellett volna hallgatnom, akkor elég hamar lapátra helyeztem volna. :"D


21/L

2017. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha bejössz neki, akkor bármilyen szar dumát flörtölésnek vesz, ha meg nem akkor még loser-nél is kevesebb leszel a szemében.
2017. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen típusú flörtölést már gyerekesnek találom.. fiatal srácok próbálkoznak így a munkahelyemen,de unalmasnak találom ezeket a feldobott labdákat,meg a kétértelmű megjegyzéseket.Sokkal jobban szeretem ha egy pasi titokzatosan mosolyog rám,megdicsér valamit rajtam,vagy megkérdezi milyen a napom,kérdezget.. :)
2017. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

#8


Kár, hogy ez meg csk akkor működi, h az adott férfi feltűnően jóképű. Különben csak az "idétlenül vigyorgó kuka" lesz.

2017. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Minek akarod játszani a nagymenő, domináns, beszólogató fazont, ha azt se tudod, hogyan kell? Ennek nem lesz jó vége.
2017. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!