Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac, tobb lent, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac, tobb lent, nem tudom, elronrottam mar, kellhetek neki?

Figyelt kérdés

Eg feaztivalon talalkoztunk, ismertuk a barataimmal az egyik haverjat igy egyutt tancoltunk az egyik koncerten... nem egymassal csak egyutt... megkinalt borral, es utana egesz ejjel rajtam volt a sapkaja. Utana a koncert vege utan meg setaltunk(nem csak mi ketten hanem az egesz barati kor), beszelgettunk,elvoltunk. Majd leultunk valahol es beszelgettunk meg tobbet. De aztan el kellwtt mennem par percre es a haverjaim olyan hulyesegekkel kezdtek tomni, hogy "Na, smarold le aztan huzzunk, ugysem volt meg olyan igazi jo smar-elmenye" meg hasonlok, meg megtudta hogy fiatalabb vagyok nala 7 evvel es elvileg utana kicdit zarkozottabb lwtt....

Majd utana ket puszival, olelessel bucsuztunk.

Talalkoztunk utana levo nap meg azitan is veletlenul de nem is azoltunk egymaahoz, mert a haverjaink voltak el.

En bejeloltem ea rairzam facebookon o valaszolt is, kedvesen... de valahogy nem talaljul a kozos hangot,vagy tul nyomulos vagyok? Azt tudni kell hogy nem vqgyok kover, teljesen atlagos alakom van, nagObb mellekkel es allitolag szep arcal,viszont o sportos magas es baromi helyes es 21 eves....

Mikor a bandajarol kerdeztem akkor ia kb csak lerazott hogy nem tud mutatni videot mert nincs fent.

Az a kerdes hogy elrontottam? Ha igen hol?

Ha valakit ersekel le tudpm irni a beszelgetest ...

Meg annyit az estehez hozzafuzve hogy valoszinuleg elegge be volt flesselve... De ott kedvesnek tunt de ott sem tunt olyannak mint aki mindjart eleped ertwm :(

Lehet ebbol barmi is?



2017. júl. 30. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Telefonon az 1 és az 5 köszönőviszonyban sincs, numerikus billentyűzeten is valószínűtlen az ilyen elírás. Elég nyilvanvaló hogy nem vagy 18 éves. A neved alapján leghamarabb jövőre töltöd a 18-at, szóval 17 és fél éves vagy nagy jóindulattal.


Ezek nem helyesírási hibák, inkább igénytelenséget tükröznek.


De tekintve hogy rajtad volt a sapkája, valószínűleg életre szóló szerelem lesz. :)

2017. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bár az elég gyanús, hogy a címkéknél is 21 éves-t adtál meg.
2017. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!